Derya Uluğ'a havalimanında hırsızlık şoku

Derya Uluğ'a havalimanında hırsızlık şoku

Şarkıcı Derya Uluğ, konser için gittiği Hollanda’dan İstanbul’a döndüğünde, bavulundan 600 bin liralık takılarının çalındığını fark etti. 

Derya Uluğ'a havalimanında hırsızlık şoku
16px
24px
22.06.2024 06:46Güncelleme: 22.06.2024 06:51
ABONE OLgoogle

Şarkıcı Derya Uluğ hırsızlık şoku yaşadı. Uluğ konser verdiği Hollanda’dan dönerken bavulunu bagaja teslim etti. İstanbul’da bavulunu açtığında ise değeri yaklaşık 600 bin lira olduğu iddia edilen takılarını bulamadı. 

Sanatçının bavulunun içinde daha çok ziynet eşyası  olan diğer çantanın hırsızlar tarafından görülmemesi ise Uluğ’un tek tesellisi oldu.  Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre yaşadığı hırsızlık olayıyla ilgili Uluğ “Amsterdam’a konsere gittim. Bagajımı uçağa binmeden teslim etmiştim. Takı kutusunu açık buldum. Değerli takılarım çalındı. Gerekli başvuruları yaptık. Bu olay bana ders oldu. Bundan sonra değerli eşyalarımı  yanımdan ayırmayacağım” dedi.

Hastalığı nedeniyle konserlerini de erteleyen Uluğ, “Bu ara üstümde ciddi nazır ve göz var.  Talihsizlikler başımı bırakmıyor”  diye konuştu.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde