Çölaşan yeni patronunu açıkladı...

Çölaşan yeni patronunu açıkladı...

22 yıl çalıştığı Hürriyet'ten kovulan Emin Çölaşan, yeni patronunu bakın nasıl açıkladı?

Çölaşan yeni patronunu açıkladı...
16px
24px
13.02.2008 23:11
ABONE OLgoogle

Hürriyet Gazetesi'nden kovulduktan sonra hiçbir gazetede yazmayan Emin Çölaşan hangi medya patronuyla el sıkıştığını açıkladı. 22 yıl çalıştığı Hürriyet'te bir anda kapı önüne koyulan Çölaşan'ın yeni patronu çok tanıdık biri isim…

Hükümete karşı tutumu, Anakara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile girdiği polemiklerle birlikte son olarak köşesinde, bir dergideki küfür içeren ifadelere yer verdiği için, Aydın Doğan tarafından Hürriyet'ten kovulan Emin Çölaşan yeni patronunu açıkladı.

Aralıksız 22 yıl Hürriyet'te yazan ve kovulduktan sonra hiç gazetede yazmayan Çölaşan, Medicat'e verdiği röportajda, ünlü medya patronu Turgay Ciner ile anlaştığını belirtti.

Geçmiş yazıları Sözcü gazetesinde yayınlanan Çölaşan, Turgay Ciner ile görüşüp anlaştığını fakat para ve bunun dışında hiçbir şey konuşmadıklarını ifade etti.

Sahibi olduğu Sabah Gazetesi ve ATV'ye, TMSF'nin el koymasından sonra yeni bir gazete kurma planları içerisinde olan ünlü medya patronu Turgay Ciner ile ilke olarak anlaştık diyen Çölaşan şunları söyledi:

“Turgay Bey ile görüştük İstanbul'da, konuştuk. İlke olarak anlaştık ama bu aşamada ne para ne de başka bir şey geçti. Henüz konuşulmadı onlar. Önümüzdeki haftalarda kendisiyle yine ayrıntılı bir konuşma yapacağız.”

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde