Carmen Electra F1 için geliyor

Carmen Electra F1 için geliyor

Formula 1'in resmi partisi "Grand Prix Grand Party" İstanbul'da dünyaca ünlü isimleri bir araya getirecek. Amerikalı oyuncu Carmen Electra da partiye katılacak yıldızlardan sadece biri. İşte F1 güzelleri...

Carmen Electra F1 için geliyor
16px
24px
22.08.2006 10:40
ABONE OLgoogle

Davetliler içinde dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen top model Estella Warren da var. Cuma günü Reina'da Formula 1 için düzenlenecek partiye Carmen Electra ve Estella Warren gibi ünlü isimler katılacak.

Carmen Electra

Formula 1'in İstanbul Park ayağı için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Yarışlardan bir gün önce, cuma gecesi gerçekleşecek olan Formula 1 resmi partisi "Grand Prix Grand Party" için dünyaca ünlü isimler Türkiye'ye geliyor. Reina'da düzenlenecek olan ve yaklaşık iki bin 500 kişinin katılacağı parti için gelecek isimler arasında dünyaca ünlü yıldız Carmen Electra da yer alıyor. Amerikalı seksi model, şarkıcı ve oyuncu 33 yaşındaki Electra, 25 Ağustos günü İstanbul'a gelecek ve aynı gece Reina'daki partiye katılacak.

Reina'daki parti için Türkiye'ye gelecek iki ünlü isim daha var. Dünyaca ünlü hip hop kraliçesi Missy Elliott, etkinlikte altı kişilik dans ekibiyle birlikte konuklara özel bir konser verecek. Geceye ayrıca dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen eski top model ve oyuncu Estella Warren da katılacak. Partide, F1 patronu Bernie Ecclestone, Michael Schumacher, Giancarlo Fisichella, Fernando Alanso gibi ünlü isimler de yer alacak. Estella Warren

SERTAB YERİNE KARACA

Ünlü konuklar ve gecede sahne alacak sanatçılar için Reinaiçine 250 metrekarelik özel bir kulis hazırlandı. Gecede Oryantel Tanyeli, 12 balerin ve dört perküsyon sanatçısından oluşan özel bir ekiple, özel bir gösteri sunacak. Ayrıca modacı Arzu Kaprol'un tasarladığı kıyafetler, F1 partisinde özel bir şovla, Grid kızları (Yarışlarda başlangıç ve bitiş çizgilerinde duran kızlar) tarafından sergilenecek. Geçtiğimiz yıl İstanbul Park'da düzenlenen Formula 1 yarışları öncesi İstiklal Marşı'nı Sertab Erener seslendirmişti. Bu yıl ise İstiklal Marşı'nı Işın Karaca seslendirecek.

F1 PARTİSİNDE GÜZELLER GEÇİDİ (Estella Warren ) 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde