Canaydın'dan Süren'e öfke

Canaydın'dan Süren'e öfke

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, eski başkanlardan Faruk Süren'in, ''Okan'ın transferine zorlama nedeniyle onay verdiği'' şeklindeki açıklamalarına, ''Sayın başkan, benim hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğimi iyi bilir'' yanıtını verdi.

Canaydın'dan Süren'e öfke
16px
24px
13.07.2006 19:06
ABONE OLgoogle

Canaydın, Adnan Polat ile birlikte KKTC'den dönüşünde, Atatürk Havalimanında gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtladı. Faruk Süren'in iyi bir arkadaşı olduğunu belirten Canaydın, 'Sayın Başkan öyle şeyler söylemez, benim de hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğimi iyi bilir. Artık Okan'ın transferi geçti, görevine de başladı' diye konuştu.

Adnan Polat da iddiaların doğru olmadığını, Okan'ın transferine başkan Canaydın'ın baştan beri onay verdiğini söyledi. Polat, 'Hepimiz o kararı uyguladık. Yalnız başkan 10 gün yoktu, o dönemde polemik konusu oldu. Dışarıdan belki farklı algılanmış olabilir' açıklamasını yaptı. Polat, 'Okan ve Emre'yi affetmem mümkün değil, ikisinden biri Galatasaray'a dönerse, kulüple ilişkimi gözden geçiririm' diyen Faruk Süren içinse 'Faruk Süren, Galatasaray Kulübü kongre üyesi. Kendi kararlarını kendi verir. Ona bir şey diyemem' dedi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde