Bulls Yatırım'dan yeni genel müdürlük ofisi

Bulls Yatırım'dan yeni genel müdürlük ofisi

Bulls Yatırım'ın Levent'te yer alan yeni Genel Müdürlük ofisinin açılışı gerçekleştirildi.

Bulls Yatırım'dan yeni genel müdürlük ofisi
16px
24px
13.06.2024 13:02Güncelleme: 13.06.2024 13:18
ABONE OLgoogle

Bulls Yatırım'ın yeni Genel Müdürlük açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, Bulls Yatırım'ın iş ortakları, müşterileri ve sektörün önde gelen isimleri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Bulls Yatırım Menkul Değerler Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akkaya, yeni ofisin şirkete getireceği avantajları ve projeleri şu şekilde vurguladı:

“Yeni ofisimiz, müşterilerimize daha etkin ve hızlı hizmet sunmamızı sağlayacak modern altyapısı ve geniş çalışma alanları ile verimliliğimizi artıracak. Ayrıca, burada gerçekleştireceğimiz projeler ve etkinliklerle sektördeki konumumuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.”

HIZLA BÜYÜYEN PİYASADA BÜYÜK OYUNCULARDAN...

Açılışta bir değerlendirmede bulunan Bulls Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Burak Salman sermaye piyasalarının Türkiye’de hızlı büyüdüğünü ama buna rağmen daha gidilecek çok yol olduğunu söyledi. Bulls Yatırım’ın bu hızlı büyüyen piyasada büyük oyunculardan biri olacağını belirten Salman bu sebeple iyi tasarlanmış yeni bir ofisin bu büyümeye katkı vereceğine inandıklarını söyledi.

DÜNYANIN HER YERİNDEN ULAŞILABİLECEK ALTYAPI

Bulls Portföy Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mansur Çelepkolu ise açılışta yaptığı değerlendirmede müşteri beklentilerine yönelik yeni ürünler çıkaracaklarını bunun için önemli bir kadro ve teknoloji yatırımı yapıldığını belirtti. Yatırımcıların dünyanın her yerinden portföylerine ve işlemlerine ulaşabilecekleri bir altyapı kurduklarını belirten Çelepkolu bunun için yeni ofisin önemli bir merkez olacağını ifade etti.

 

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde