'Bu akşam ben de Fenerliyim'

'Bu akşam ben de Fenerliyim'

Galatasaray'da geçmiş dönemde 2 kez başkanlık yapan ve kulübe 9 kupa kazandıran Selahattin Beyazıt'tan örnek açıklama...

'Bu akşam ben de Fenerliyim'
16px
24px
02.04.2008 08:49
ABONE OLgoogle

Galatasaray'da geçmiş dönemde 2 kez başkanlık yapan ve kulübe 9 kupa kazandıran Selahattin Beyazıt (1969-73, 1975-79), sarı kırmızılı taraftarların havaalanında Chelsea taraftarlarına verdiği desteğe tepki gösterdi.

Beyazıt dün bir yazılı açıklama yaptı. Şu ifadelere yer verdi: Ben Selahattin Beyazıt. Galatasaraylı olmakla övünür, Galatasaraylı olduğum için sevinirim. Ama bilirim ve bilinsin isterim: "Fenerbahçe var olduğu için Galatasaraylı olmak güzel; Galatasaray var olduğu için de Fenerbahçeli olmak... Birbirimize sımsıkı kenetlenmemiz gereken günlerdeyiz. İşte bu yüzden, tam da bu yüzden bu akşam ben Fenerbahçeliyim. Chelsea deplasmanında Fenerbahçeli kardeşlerimle aynı tribünde yan yana, omuz omuza olacak kadar Fenerbahçeliyim...

Gerçek Galatasaraylılık budur

Bunun sadece sporla sınırlı olmadığını ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberlik dayanışma duygusunun ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde her alanda karşılığının olmasını düşünmekteyim." 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde