Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya 2 milyonluk saat

Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya 2 milyonluk saat

Beren Saat, 50 yaşına giren eşi Kenan Doğulu’ya lüks bir hediye aldı. Doğulu’ya lüks marka bir saat alan güzel oyuncu, yaklaşık 2 milyon TL’yi cebinde çıkardı.

Beren Saat’ten Kenan Doğulu’ya 2 milyonluk saat
16px
24px
25.06.2024 08:09Güncelleme: 25.06.2024 08:10
ABONE OLgoogle

Beren Saat, 2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ile nikah masasına oturmuştu.

Son olarak Beren Saat, 50 yaşına giren eşi Kenan Doğulu için, Haziran ayının başında Beykoz'daki lüks evlerinde parti vermişti. Ünlü isimlerin akın ettiği gecede Beren Saat, eşi Kenan Doğulu'ya gitar şeklinde beyaz bir pasta yaptırmıştı.

Herkes güzel oyuncunun, eşine ne hediye aldığını merak ediyordu. Merak konusu bu hediyenin lüks bir markaya ait saat olduğu öğrenildi.

MİLYONLUK JEST

Takvim'den Doğan Savaş'ın haberine göre, bir dönem yaşadıklarını soruları geride bırakıp boşanmanın eşiğinden dönen ve sonrasında ise birbirlerine karşılıklı jestler yapan Beren Saat ve Kenan Doğulu, bunlara bir yenisini daha ekledi. Güzel oyuncu 50 yaşına giren eşi Doğulu'ya lüks marka bir saat hediye etti.

Hem reklamlardan hem de oynadığı dizi ve filmlerden hatrı sayılır bir para kazanan Beren Saat, lüks markaya ait bu saate 55 bin euro ödedi. Yani Türk parasına çevirdiğimizde bu lüks hediyenin değeri neredeyse 2 milyon TL'yi buluyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde