Azeri iş insanından Kurtlar Vadisi hediyesi: Bugatti

Azeri iş insanından Kurtlar Vadisi hediyesi: Bugatti

Azerbaycanlı iş insanı Hacı Nuran, "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisindeki Zülfikar Ağa rolüyle hafızalara kazınan Halil İbrahim Kalaycıoğlu'na son model bir araba hediye etti.

Azeri iş insanından Kurtlar Vadisi hediyesi: Bugatti
16px
24px
21.04.2024 11:19Güncelleme: 21.04.2024 11:52
ABONE OLgoogle

Yıllar önce yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'daki Zülfikar Ağa rolünü oynayan Halil İbrahim Kalaycıoğlu'na Azerbaycanlı bir iş insanından milyonlarca liralık bir hediye geldi. Oyuncuya hayran olan iş insanı Hacı Nuran, İran'da bir araya geldiği ünlü oyuncuya Bugatti marka bir son model araç hediye etti.

Buluşmada, "Bu benim küçük hediyem" diyerek hediyesini takdim eden Azerbaycanlı iş insanı, Kalaycıoğlu'nun rol aldığı diziye olan hayranlığını ifade etti.

Ünlü oyuncu ise hediye karşısında duygusal bir şekilde, "Bu hediye ile beni mahcup etti. Sağ ol, var ol" dedi. Araca binerek poz veren Kalaycıoğlu, daha sonra espri yaparak "Bunun bana ikincisini hediye et, ikincisi siyah olsun" dedi.


Halil İbrahim Kalaycıoğlu, bu anları Instagram hesabından yayınladı.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde