Ali Saydam soracak, Ahmet Zorlu liderliği anlatacak

Ali Saydam soracak, Ahmet Zorlu liderliği anlatacak

İş dünyasının önde gelen liderlerinden olan Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu; Bersay İletişim Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Saydam’la birlikte liderlikle ile ilgili önemli konulara el atacaklar.

Ali Saydam soracak, Ahmet Zorlu liderliği anlatacak
16px
24px
10.05.2006 15:30
ABONE OLgoogle

İş dünyasının önde gelen liderlerinden olan Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, çok özel bir oturumda Bersay İletişim Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Saydam’la birlikte liderlikle ilgili çok önemli konuları Eduplus düzenlediği III. Liderlik Zirvesi katılımcıları ile paylaşacaklar.

EDUPLUS III. Liderlik Zirvesi 2006 da bu yılda çok sayıda ulusal ve uluslararası kuruluşun lider yöneticileri hem konuşmacı hem de dinleyici olarak katılacaktır. Katılımcılar yönetimle ilgili çok önemli bilgileri, başarıları dünyaca kanıtlanmış kişilerden interaktif bir ortamda öğrenebilecekler.

İş dünyasının yakından tanıdığı Zorlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, Boyner Sanayi Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı Osman F. Boyner, Demet Sabancı Çetindoğan, Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem, Yaşar Holding YK Başkanı Feyhan Kalpaklıoğlu, Alinur Velidedeoğlu, Procter&Gamble Türkiye Genel Müdürü Saffet Karpat, Shell Türkiye Genel Müdürü Canan Edipoğlu, Ümit Zaim, Ali Saydam ve daha bir çok konuşmacı liderlikle ilgili çeşitli panel ve oturumlarda katılımcılarla  bir araya gelecek. Zirve kapsamında ayrıca Kadir Has, Rauf Denktaş  ve Can Kıraç, gibi önemli isimlere de yer verilecek ve onur ödülleri takdim edilecektir.

Liderlik ve modern yönetim tekniklerinin anlatılacağı, liderlerin sahip olması gereken özellikler, içinizdeki lideri keşfedin, küresel pazarlar ve dünya şirketi olmanın kuralları, nasıl sektör lideri olunur, yaratıcı ve yenilikçi fikirler ve farklılaşma, işletmelerde mutlu çalışanlar ve mutlu müşteriler nasıl yaratılır gibi çok önemli konular dinleyicilerle paylaşılacağı zirvede, Ahmet Zorlu ve Ali Saydam Liderlikle ilgili önemli bir söyleşi  de bir araya geliyor.
24-25 Mayıs’ta Maslak Princess Hotel’de Sony Ericsson ana sponsorluğunda düzenlenecek olan III.Liderlik Zirvesi ile bilgi için;
www.eduplus.com.tr ve 0216 658 67 68.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde