7 yıldızlı buluşma

7 yıldızlı buluşma

BAŞBAKAN ERDOĞAN, KATAR EMİRİ ŞEYH HAMAD EL TANİ İLE ANTAYA RİXOS'TA BULUŞTU.

7 yıldızlı buluşma
16px
24px
28.08.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Başbakan Erdoğan önceki gece 11.30'da eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile birlikte Başbakanlığa ait 'ANA' uçağı ile Antalya'ya geldi. Erdoğan Ailesi geceyi Belek'teki 7 yıldızlı Rixos Premium Otel'de geçirdi. Erdoğan, aynı otelde bulunan Katar Emiri Şeyh Şeyh Hamid bin Halife El Tani bir görüşme yaptı.

Görüşmenin hemen ardından Katar Emiri ve ailesi ile beraberindeki kalabalık ekiple özel uçağına binip ülkesine hareket etti. Emirin hemen ardından havaalanına gelen Başbakan Erdoğan da saat 16.50'de İstanbul'a uçtu. Erdoğan'ın korumalarınının siyah bir poşeti taşımaları dikkat çekti. Ancak poşetin içinde Başbakan Erdoğan'ın çocuklara dağıttığı oyuncakların bulunduğu öğrenildi. Antalya'da yapılan özel görüşmeye Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün de katıldığı belirtildi. Vali Alaaddin Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cihan Bulut, Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Yarbay Enver Aydın Başbakan Erdoğan'ın uğurlanmasında bulundu. Bu arada telsizlerden Başbakan Erdoğan ailesinin gözlük kabının unutulduğu anonsları dikkat çekti. .

Akşam

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde