50 bin kişiyle ağladı

50 bin kişiyle ağladı

Görkemli anlara sahne olan F.Bahçe’nin şampiyonluk kutlamasına başkan Aziz Yıldırım damgasını vurdu.

50 bin kişiyle ağladı
16px
24px
24.05.2011 08:42
ABONE OLgoogle

Kutlama töreninde önce tribünden gösterileri izleyen Aziz Yıldırım, futbolcuların stada gelmesiyle sahaya indi. Sarı - Lacivertlilerin başkanının adı anons edildiğinde ise 55 bin taraftar bir ağızdan “Yıldırım... Yıldırım...” şeklinde tempo tutmaya başladı.

F.Bahçe tribünlerinin bu hareketi karşısında oldukça duygulanan başkan Yıldırım, gözyaşlarına hakim olamadı. Kürsüden duygusal bir konuşma yapan Yıldırım, “Biz bu şampiyonluğu sonuna dek hak ettik. Sonuna kadar da kutlayacağız. Lig uzun bir maratondu. Çok zorlu bir süreçten geçtik. Ligin 2. yarısında müthiş bir ivme yakaladık ve taraftarlarımızın desteğiyle 18. kez şampiyon olduk. Tüm tataftarlarımıza teşekkür ediyorum. Daha nice şampiyonluklara...” dedi.

Önce tepki, sonra alkış

F.Bahçeli futbolculara şampiyonluk kupasını vermek için sahaya gelen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’e Sarı - Lacivertli tribünler tepki gösterdi. Tribünlerden “F.Bahçe ile kimse başa çıkamaz” tezahüratları yükseldi.

Ancak sahadaki F.Bahçeli futbolculardan Emre, Mehmet Topuz ve Alex’in Özgener’i alkışlaması üzerine taraftarlar TFF Başkanı’na yönelik yaptıkları olumsuz tezahüratları yarıda kesti. F.Bahçeli seyirciler daha sonra Özgener’i alkışladı.

Kupa kaçırıldı!

Şampiyonluk kutlamalarının son bölümünde çok sayıda tarafta sahaya girince F.Bahçeli futbolcular kupayı soyunma odasına kaçırmak zorunda kaldı. Yabancı oyuncular, yoğun ilgi nedeniyle güçlükle soyunma odasına gidebildi.
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde