İş insanlarının en büyük yardımcısı HP EliteBook 840 G7
İş insanlarının en büyük yardımcısı HP EliteBook 840 G7

28 Ocak 2021 Perşembe   12:45

İster evinizde isterse ofis ortamında çalışmak için yeni nesil bilgisayarlar güvenlik, tasarım, hız ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor. Uzmanlar, hayatınızın tüm yönlerine uyum sağlayan bir dizüstü bilgisayar seçmek için daha iyi bir zaman olmadığını söylüyor.

Yeni HP EliteBook 840 G7, daha iyi performans ve verimlilikle pandemi için mükemmel bir işletme sınıfı dizüstü bilgisayarı olarak öne çıkıyor.  Siz de işinizde öne çıkmak istiyor sanız İntel® Core™ i5 işlemcili HP EliteBook 840 G7 ile işinizi hızlı ve güvenle geleceğe taşıyın. Evden veya işten çalışırken riske girmeyin, geride kalmayın. 

EliteBook 840 G7, harika bir klavye, en iyi performans ve uzun pil ömrü ile kendinden söz ettiriyor. 

Kullanıcılara yüksek performans sunan Intel® Core™ i5 işlemcili HP EliteBook 840 G7, sağladığı taşınabilirlik esnekliği ile istediğiniz yerden çalışmanıza olanak sağlıyor. 

Bu sayede tek bir noktaya bağlı kalmadan istediğiniz yerden çalışabilir, gizlilik için fiziksel olarak kapatılabilen yerleşik kamera ile toplantı yapabilirsiniz. 

 

Ayrıca üzerindeki HDMI portu sayesinde EliteBook 840 G7‘yi bir monitöre bağlamak da oldukça kolay. Böylelikle ihtiyaç halinde çok daha büyük bir çalışma alanı elde edilebiliyor. 

Uzun pil ömrü

EliteBook 840 G7, bir iş dizüstü bilgisayarında aradığımız hemen hemen her şeye sahip. İyi performans, rahat bir klavye ve izleme paneli, hoş görünümlü 14 inç 1080p ekran ve çoğu insanın tüm aksesuarlarını takmak için ihtiyaç duyacağı tüm bağlantı noktaları ve harici monitörler. Pil ömrü, tam bir gün yetecek kadar, ancak bir çantaya sığacak kadar ince ve hafif. 

Güven içinde çalışın

HP'nin güvenlik özellikleri birlikte çalışarak her zaman açık, her zaman çalışan ve dayanıklı bir savunma meydana getirir. BIOS'tan tarayıcıya, işletim sisteminin üzerinde ve altında bu sürekli gelişen çözümler bilgisayarınızı tehditlere karşı korumaya yardımcı olur.

Yeni nesil bir bilgisayarın en büyük artılarından birisi kesinlikle güvenlik oluyor. Özellikle bilgisayarını iş için kullananların yazılımsal olarak güncel kalması hayati önem taşıyor. 

EliteBook 840 G7 gövdesine konumlandırılan parmak izi sensörü hassas bilgilerinizi güvenlik altına almanıza imkan tanıyor. Sürekli güncelleme alan altyapıyı yerleşik savunma mekanizmalarıyla birleştiren EliteBook 840 G7, şık tasarımı, yapabildikleri, taşınabilirliği ve sunduğu özellikleriyle mobil dünyaya ayak uydurmanızı sağlıyor. 

Dokunmatik ekranla internette gezinmek daha kolay

HP EliteBook 840 G7, opsiyonel olarak dokunmatik ekranla da tercih edilebiliyor. Dokunmatik ekran sayesinde iş dökümanları, fotoğraf düzenleme ya da internette gezinme çok daha kolay ve hepsinden önemli keyifli hale geliyor. Evden çalışanların işlerini keyiflendirmesi süreklilik için önemli bir noktada yer alıyor. 

Yüksek performans

Uzaktan çalışma sürecinde bir dizüstü bilgisayarın kullanıcıların tüm isteklerine cevap verebiliyor olması gerekiyor. Intel® Core™ i5 işlemcisi ile yoğun çalışma ihtiyaçlarının dahi altından kalkabilen yüksek performanslı EliteBook 840 G7, kısıtlı zamandan en yüksek verimin alınmasına aracılık ediyor. 

Sunulan yüksek performans evden yürütülen işlerin zamanla daha iyi olmasını da sağlıyor. 

Yaşlanan bilgisayarlarınızı değiştirin

Yaşlanan bilgisayarlar, işinizi düşündüğünüzden daha fazla yavaşlatıyor olabilir. Gelişmiş gizlilik ve güvenlik özellikleriyle uzaktaki çalışanlar için işbirliğini güçlendiren harika bir deneyim sunan Intel® Core™ i5 işlemciyle güçlendirilmiş HP Dizüstü bilgisayarlarla yükseltmek için tam zamanı. 

HP EliteBook 840 G7 ile ilgili herşeye buradan ulaşabilirsiniz...Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Is-insanlarinin-en-buyuk-yardimcisi-HP-EliteBook-840-G7/245671