Vatandaş Reha Muhtar'la Gülşen'i yuhaladı

Vatandaş Reha Muhtar'la Gülşen'i yuhaladı

Gazeteci Reha Muhtar ile şarkıcı Gülşen, tatil için gittikleri Fransa'dan döndü. Pasaport kontrolünü ayrı ayrı yaptıran çift, gazetecilerden kaçamayacaklarını anlayınca havalimanından birlikte çıktı. Bazı vatandaşlar..

Vatandaş Reha Muhtar'la Gülşen'i yuhaladı
16px
24px
16.07.2006 00:00Güncelleme: 25.10.2023 14:54
ABONE OLgoogle

Bazı vatandaşlar, birlikteliklerinden dolayı Muhtar ile Gülşen'i yuhaladı.
Başındaki şapkasıyla yüzünü gizlemeye çalışan Gülşen'i tanıyan hayranları ,onunla bol bol fotoğraf çektirdi. Gülşen, "Birbirimize aşık olduk. Nasıl oldu? ne zaman oldu? bilmiyoruz ama güzel bir tatil geçirdik. Reha Bey'i uzun zamandır tanıyorum" dedi. Gülşen, konser için Bodrum'a gideceğini ve uçağını kaçırmak üzere olduğunu belirterek ilişkileri hakkında detaylı bilgi vermekten kaçındı. Ancak bir süre sonra mağazalardan birine girerek alış veriş yapmayı tercih etti.

Reha Muhtar da, tatille ilgili açıklama yapmazken, Erol Köse'nin kendisi için söylediği "Arama motoru gibi çalışıyor" sözlerine karşılık, "Ben böyle şeylere bakmam, o kişilerin aleyhine laflar ettiğimi şimdiye kadar duydunuz mu? Ben böyle şeylere hiç cevap vermem" karşılığını verdi.

Reha Muhtar, belinin ağrıdığını söyleyerek gümrük çıkış noktasında bir süre oturdu. Bu sırada Muhtar'ın yanına gelen Gülşen, birlikte havalimanından ayrıldı.

Öte yandan bazı vatandaşlar, birlikteliklerinden dolayı Muhtar ile Gülşen'i yuhaladı.

İstanbul/cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde