Uzi ve 2 silah hangi başkanın çıktı?

Uzi ve 2 silah hangi başkanın çıktı?

Kadıköy'de, lüks otomobilde susturucu takılı Uzi silah ele geçti. Silahlar hangi başkana ait?

Uzi ve 2 silah hangi başkanın çıktı?
16px
24px
12.05.2008 14:27
ABONE OLgoogle
Kadıköy'de, bir adet üzerine el yapımı susturucu takılı Uzi, bir adet Glocak ve bir adet Smith Wesson marka silahın ele geçirildiği 34 FB 6580 plakalı Auidi A6 marka otomobilin İstanbul Servis Aracı İşletmecileri Odası'na ait olduğu iddia edildi. Gözaltına alınan şahıslardan 2'sinin oda başkanı Musa Çakrak'ın koruması, diğer 4'ünün ise bu kişilerin arkadaşları olduğu öne sürüldü.

Edinilen bilgiye göre, İçerenköy'de uygulama yapan Yunus ekipleri, 34 FB 6580 plakalı Audi A6 marka otomobili durdurdu. Otomobilde arama yapan polis, bir adet üzerine el yapımı susturucu takılı Uzi, bir adet Glocak ve bir adet Smith Wesson marka silah ele geçirdi. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar, İçerenköy Polis Merkezi'ne götürüldü.

Bu arada, olayla ilgili yapılan ilk araştırmalarda; otomobilin İstanbul Servis Aracı İşletmecileri Odası'na ait olduğu, yakalananlardan 2'sinin ise oda başkanı Musa Çakrak'ın koruması olduğu iddia edildi.

Öte yandan, İstanbul Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkan Yardımcısı Halit Barna, konuya ilişkin kendilerine herhangi bir bilginin ulaşmadığını söyledi.

6 kişi gözaltında

Kadıköy'de uygulama yapan Yunus ekipleri tarafından bir adet üzerine el yapımı susturucu takılı Uzi, bir adet Glock ve bir adet Smith Wesson marka silahla birlikte yakalanan zanlılar sağlık kontrolüne götürüldü.

Edinilen bilgile göre, İçerenköy'de uygulama yapan Yunus ekipleri, 34 FB 6580 plakalı Audi A6 marka otomobili durdurdu. Otomobilde arama yapan polis, bir adet üzerine el yapımı susturucu takılı Uzi, bir adet Glock ve bir adet Smith Wesson marka silah ele geçirdi. Olayla ilgili 6 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar, sağlık kontrolüne götürüldü.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde