Ücretini düşük tuttu, Vakıfbank'ın yüzü oldu

Ücretini düşük tuttu, Vakıfbank'ın yüzü oldu

Burcu Esmersoy, spor spikerliğini bırakıp şov dünyasına yönelen ve son dönemde en çok reklam kampanyası çeken ünlü isimler arasında yer aldı.

Ücretini düşük tuttu, Vakıfbank'ın yüzü oldu
16px
24px
16.05.2011 17:02
ABONE OLgoogle

Geçen aylarda önce 300 bin dolarlık teklifi reddeden Emina Sandal'ın yerine bir pizza markasının reklam yüzü, ardından bir petrol firmasının marka elçisi olan eski spor spikeri Burcu Esmersoy, son olarak da Uğur Yücel ve Nurgül Yeşilçay ile bir online TV platformu reklamında kamera karşısına geçmişti.

Açılıştan açılışa koşturan Esmersoy son olarak da Vakıfbank'ın reklam yüzü oldu. Esmersoy'dan önce aynı reklam filmi için firmanın logosu sarı olduğu için 2 sarışın oyuncuya teklif götürüldüğü öğrenildi. Bunlardan biri "Canlı Para" yarışmasıyla son dönemde dikkatleri üzerine çeken Engin Altan Düzyatan, diğeri "Muhteşem Yüzyıl"ın Pargalı İbrahim'i Okan Yalabık'tı.

Yalabık 500 bin, Düzyatan 600 bin TL talebinde bulundu. Banka bunun üzerine diğer isimlere göre ücretini düşük tutan Esmersoy'da karar kıldı. Esmersoy 200 bin TL'ye bankanın önümüzdeki günlerde çekilecek olan 3 reklam filminde rol alacak.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde