TMSF'den 2.7 bin YTL'ye Picasso

TMSF'den 2.7 bin YTL'ye Picasso

TMSF, İmar Bankası nedeniyle Uzanlardan haczederek sattığı Zeytin Adası'ndan el konulan ev eşyası ve diğer bazı taşınır malları 12 Nisan'da yapılacak açık artırmayla satacak. Satılacak taşınır mallar arasında Picasso imzalı bir tablo da bulunuyor.

TMSF'den 2.7 bin YTL'ye Picasso
16px
24px
10.04.2006 14:36
ABONE OLgoogle

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Picasso imzalı bir kara kalem resmi 2 bin 710 YTL'lik muhammen bedelle satışa çıkardı.

TMSF, İmar Bankası nedeniyle Uzanlardan haczederek sattığı Zeytin Adası'ndan el konulan ev eşyası ve diğer bazı taşınır malları 12 Nisan'da yapılacak açık artırmayla satacak. Satılacak taşınır mallar arasında Picasso imzalı bir tablo da bulunuyor. Açık artırmaya ilişkin ilanda "Picasso imzalı resim. Ebadı 21/42 Cm., Çereve ebadı 65/74 Cm., olan kara kalem çalışması, çıplak bayan ve gülen yüz çizili resim" olarak tanımlanan tablo için 2 bin 710 YTL'lik muhammen bedel belirlendi. Eğer 12 Nisan'da yapılacak açık artırmada 2 bin 32 YTL'den daha düşük bir fiyat verilir ya da hiç alıcı çıkmazsa resim 18 Nisan'da yapılacak ikinci açık artırmada en fazla fiyatı verene satılacak.

Bu arada Zeytin Adası'yla birlikte haczedien 539 adet değişik ev eşyası ise toplam 44 bin 968 YTL'lik muhammen bedelle alıcı arıyacak. Aynı gün adaya servis için kullanılan 1996 yapımı bir tekne 4 bin YTL, bir bahçe traktörü ise 10 bin YTL'lik muhammen bedelle fiyatla satışa çıkarılacak.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde