TMSF, 454 gayrımenkulu satacak

TMSF, 454 gayrımenkulu satacak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), çeşitli illerde bulunan 454 adet gayrimenkulü satışa çıkardı. TMSF’nin satışa çıkardığı gayrimenkullerin satış takvimi şöyle..

TMSF, 454 gayrımenkulu satacak
16px
24px
04.07.2005 00:00
ABONE OLgoogle

Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yer alan ihale ilanına göre, TMSF’nin satışa çıkardığı ve muhammen bedelleri 500 YTL (500 milyon lira) ile 11 milyon YTL (11 trilyon lira) arasında değişen gayrimenkuller için teklifler, TURYAP Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından 13 Temmuz 2005 tarihinde saat 10.00’da Profilo Alışveriş Merkezi Konferans Salonu’nda yapılacak teklif alma toplantısında alınacak.

Aralarında fabrika, mesken, tarla ve dükkanların yer aldığı gayrimenkullerin açık teklif alma toplantısına katılmak için muhammen beddellerine göre çeşitli miktarlarda teminatların şartnamede belirtilen hesaplara yatırılması gerekiyor. Teminatlar TURYAP A.Ş.’nin Garanti Bankası/Ortaköy Şubesi nezdindeki (Şube Kodu:135) 6299217 numaralı YTL hesabına veya müzayededen önce TURYAP A.Ş. kasasına YTL olarak yatırılacak.

Satış şartnamesi ve gayrimenkuller hakkında daha ayrıntılı bilgi, www.tmsf.org.tr internet adresinden, TMSF Gayrimenkullar Dairesi Başkanlığı’ndan ya da TURYAP A.Ş.’den temin edilebilecek.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde