Sosyetenin Bebek kasırgası: Restoranı birbirine kattılar

Sosyetenin Bebek kasırgası: Restoranı birbirine kattılar

Sosyetik isim Hande Demir, önceki akşam sevgilisi Hasan Tufan ile Bebek'te bir restorana gitti. İkiliye arkadaşları da eşlik ediyordu. Gece 23.00 sıralarında iddialara göre Demir, başka müşterilerle tartışmaya başladı. Karşılıklı hakaretlerle başlayan kavga küfürleşmeye dönüştü.

Sosyetenin Bebek kasırgası: Restoranı birbirine kattılar
16px
24px
23.04.2024 07:16Güncelleme: 23.04.2024 17:06
ABONE OLgoogle

KAFASINA ŞİŞEYLE VURDU

Sabah'tan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre, bu sırada masadaki kızlardan birinin ağabeyi, kardeşine küfür ettiği için Tufan'a yumruk attı.

Tufan da eline aldığı şişeyi kavga ettiği kişinin kafasına vurdu.

GECENİN SONU KARAKOLDA BİTTİ

Şikayet üzerine mekana polisler gelip herkesi karakola götürdü.

Taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadı.

"GÜZEL BİR SABAHA UYANALIM"

Tüm bu yaşananların üzerine Hande Demir sosyal medya hesabından, "Geceye yenilmeyen her insana, ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır." sözlerini paylaşarak, "Güzel bir sabaha uyanalım. Güneşli günler bizi bekler" notunu düştü.

"BENİMLE İLGİLİ HİÇBİR DURUM YOK. ŞAHİT DAHİ OLMADIM"

Hande Demir çıkan haberler hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

Bugün çıkan haberler için bir açıklama yapmak durumunda kaldığım için bende üzgünüm ama yalnış bilgilendirmelerin önüne geçmek için kendi adıma şunu söyleyebilirim; söz konusu olan tartışmada şahsen benimle ilgili hiçbir durum yoktur. Kimseyle kavga etmedim, tartışmanın içinde değildim hatta tartışma esnasını görmedim şahit dahil olmadım. Mekanda erkekler arasında olan bu durumun muhattabı da ben diğlim, ismimin geçmesinden de çok rahatsızım. Benim o gece aynı mekanda olmak dışında bir bilgim ve alakam yoktur konuyla. Özetle bunun bilinmesini isterim. Şimdi herkese kolay gelsin.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde