Sinan Aygün 'Yılın Keçisi' seçildi

Sinan Aygün 'Yılın Keçisi' seçildi

FETHİYE'LİLER ATO BAŞKANI AYGÜN'Ü 'YILIN KEÇİSİ' SEÇDİ. AYGÜN'ÜN SEÇİLME NEDENİ..

Sinan Aygün 'Yılın Keçisi' seçildi
16px
24px
23.06.2006 11:37Güncelleme: 27.10.2023 14:25
ABONE OLgoogle

Ölüdeniz 3. Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri çerçevesinde internet ortamında düzenlenen yarışmada “Yılın Keçisi” seçilen Aygün ödülünü, Ölüdeniz Sanatevi'nde düzenlenen festival kokteylinde, Ölüdeniz Beldesi Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'dan aldı.

Sahneye, giydiği yöresel kıyafetlerle çıkan Aygün yaptığı konuşmada, bu ülkenin kan ile kazanıldığını belirterek, “Bu ülkede 65-70 milyon keçi inadına sahip insan var. Ben ümidimi yitirmedim. Çünkü yurtseverler bu ülkede çoğalıyor. Bu hükümet sağın, solun gözünü açtı. Tek şey lütfen, sandığa gidin. Geçen seçimde 10,5 milyon insan sandığa gitmedi. Bunların sadece 500 bini sandığa gitseydi sonuç böyle olmazdı” dedi.

ATO Başkanı Sinan Aygün'e verilen ve bir keçi maketinin yer aldığı plaketin üzerinde, “İnatla doğruları söylemekten vazgeçmediği için yılın keçisi seçilen Sinan Aygün'e teşekkür ederiz. Aydınlık bir Türkiye için inadına...” yazısı yer alıyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde