Şarkıcıdan kaymakama, 'Yemek yemeyin' fırçası

Şarkıcıdan kaymakama, 'Yemek yemeyin' fırçası

Alanya ilçesine bağlı Gündoğmuş beldesinde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen bir programa katılan şarkıcı Gülşen, Alanya Kaymakamı Günhan Sarıkaya'ya, 'Benim sinirlerimi bozuyorsunuz" diyerek fırça attı.

Şarkıcıdan kaymakama, 'Yemek yemeyin' fırçası
16px
24px
23.04.2006 16:21
ABONE OLgoogle

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı Gündoğmuş beldesinde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında düzenlenen bir programa katılan şarkıcı Gülşen, Alanya Kaymakamı Günhan Sarıkaya'ya, "Yemeği çok yiyorsunuz. Lütfen ben şarkı söylerken yemek yemeyin. Bu benim sinirlerimi bozuyor." diye konuştu.

Ünlü sanatçı Gülşen, Alara Otelciler Birliği'nin 23 Nisan etkinlikleri kapsamındaki düzenlediği bir programda sahne aldı. Son albümünde yer alan "Hoca Nasrettin" adlı şarkıyı seslendirirken yemek yenilmesine sinirlenen şarkıcı Gülşen, söylediği şarkıyı keserek, misafirlerin yemek yemelerini eleştirdi. Gülşen, daha sonra yemek yiyen davetlilere, "Ben şarkı söylerken lütfen yemek yemeyin. Sinirlerim bozuluyor." dedi. Ön masada oturan protokole doğru giden Şarkıcı Gülşen, masada oturan Alanya Kaymakamı Sarıkaya'ya "Gözüme çok batıyorsunuz. Çok yemek yiyorsunuz. Bu durum benim sinirlerimi bozuyor." diye konuştu.

Programa Alanya Kaymakamı Günhan Sarıkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve çok sayıda davetli katıldı.

Antalya/Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde