MÜSİAD'ın 15. Olağan Genel Kurulu 15 Nisan'da yapılacak

MÜSİAD'ın 15. Olağan Genel Kurulu 15 Nisan'da yapılacak

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) 15. Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Nisan Cumartesi günü yapılacak. Kurulda başkan değişmeyecek ancak yönetimde...

MÜSİAD'ın 15. Olağan Genel Kurulu 15 Nisan'da yapılacak
16px
24px
11.04.2006 12:41
ABONE OLgoogle

MÜSİAD'dan yapılan açıklamaya göre, Genel Kurul Toplantısına bini aşkın üye işadamının yanı sıra Başbakan ve bakanlar, siyasi parti liderleri, iş dünyası ve STK'ların başkanlarıyla medya kuruluşlarından çok sayıda yazar ve yöneticinin katılması bekleniyor.

MÜSİAD'ın Tüzüğü uyarınca, Ömer Bolat'ın başkanlık görevi devam edecek. Tek listenin oylanacağı genel kurulda yönetim kurulunun yüzde 25'inin değişmesi bekleniyor. MÜSİAD Tüzüğü'nde 2000 yılında yürürlüğe giren bir değişiklikle, Yönetim Kurulu Başkanlığı için azami 4 yıl, Yönetim Kurulu üyeliği için azami 6 yıl süre sınırı getirilmişti. Kuran-ı Kerim ve Milli Marş okunarak açılacak genel kurulun bu yılki sürprizi 16. yıl anısına bestelenen "MÜSİAD Marşı" olacak.  

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde