Koç'un kızına hediye yağıyor!

Koç'un kızına hediye yağıyor!

Ali Koç, kızından bahsederken gözlerinin içi parlayor. Ali Bey, şimdiye kadar gelen hediyeler yüzünden kızlarına daha çöp almadıklarını söylüyor.

Koç'un kızına hediye yağıyor!
16px
24px
07.08.2006 10:24Güncelleme: 25.10.2023 14:51
ABONE OLgoogle

Bülent Cankurt

Koç Holding Kurumsal İletişim ve Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç'un eşi Nevbahar Hanım, 15 Mayıs'ta Sadberk Leyla adını verdikleri kızlarını dünyaya getirmişti. Baba Ali Koç'un kızının üstüne titrediğini hep duyuyordum; geçenlerde şahitlik de ettim.

 Koç'un kızına hediye yağıyor!

Çengelköy'deki Del Mare'de yemek yerken tesadüfen Ali Koç ve iki arkadaşı yan masamıza oturdu. Kızından bahsederken gözlerinin içi parlayan Ali Bey, laptop'undaki kızının resimlerini arkadaşlarına gösterirken nasıl gururlandığını görmeliydiniz. Ali Bey'in yemek yediği arkadaşları Sadberk Leyla'ya hediye getirmişti. Hediyelere teşekkür eden Ali Bey, şimdiye kadar gelen hediyeler yüzünden kızlarına daha çöp almadıklarını söylüyordu. E insanın muhiti bu kadar geniş olursa...

Günaydın

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde