İstanbul, Lopez ile kucaklaşıyor

İstanbul, Lopez ile kucaklaşıyor

Dünyanın en seksi kadınları sıralamasında yıllardır hep zirvede yer alan Jennifer Lopez, Türk hayranlarıyla buluşacak. Ünlü yıldızı Türkiye'de yoğun bir program bekliyor.

İstanbul, Lopez ile kucaklaşıyor
16px
24px
09.04.2006 11:16
ABONE OLgoogle

Dünya turnesi kapsamında 29 Nisan günü Yunanistan'da bir konser verecek olan şarkıcı, son konserini de bir gün sonra Türkiye'de verecek. Lopez'in Türkiye ziyareti sırasında yer alacağı başka bir program ise Star TV tarafından düzenlenen 'Miss Turkey 2006' Güzellik Yarışması. 1 Mayıs'ta yapılacak olan yarışmanın hem onur konuğu hem de jüri üyesi olacak olan sanatçı, böylece Türkiye güzelini de seçen jüride söz sahibi olacak. Bu etkinlik ise Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da gerçekleştirilecek.

Jennifer Lopez'in Türkiye seyahati sırasında yer alacağı bir başka programda Beyaz Show olacak. Eğer tarihlerde bir problem çıkmazsa yıldız, Beyazıt Öztürk'ün konuğu olacak. Türkiye ziyareti sırasında sadece iki röportaj verecek olan Lopez, şov programına çıkmak istemezse Beyaz'la özel bir röportaj yapacak.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde