İşi, seks partileri düzenlemek

İşi, seks partileri düzenlemek

Hep duyarız: Sosyetede şifreyle girilebilen gizli partiler düzenleniyor, uyuşturucu kullanıyor, eş değiştirip seks yapıyorlar. Son zamanlarda en çok konuşulan Killing Kittens şirketinin organizatörü, diplomat kızı Sayle, partileri anlattı.

İşi, seks partileri düzenlemek
16px
24px
18.06.2006 13:09
ABONE OLgoogle

Ezgi Başaran

Hep duyarız: Sosyetede şifreyle girilebilen gizli partiler düzenleniyor, uyuşturucu kullanıyor, eş değiştirip seks yapıyorlar. Kimin organize ettiğini, şifreleri kimin uydurduğunu, kimlerin katıldığını bilmeyiz. Londra’da da bu tür partiler düzenleniyor. Öyle klişe, masonik ritüelleri yok. Bara gider gibi kot pantolonunu giyiyor, giriş ücretini ödüyor, sonra da sevişip gidiyorsun.

Yanlış anlamayın, parti kuralsız değil. Bir: Tipin güzel olmalı. İki: Sadece kadınlar sevgilisini getirebilir. Üç: 450 YTL’yi ödedikten sonra iletilen şifreyi unutmayın! Bu iş Londra’da gayet açık seçik yapılıyor. Böyle partileri düzenleyen ve son zamanlarda en çok konuşulan Killing Kittens (Kedicikleri Öldürmek) şirketinin organizatörü, 28 yaşındaki diplomat kızı Emma Sayle’le konuştuk.

Londra’daki zengin gençler bugünlerde hep sizden ve yaptıklarınızdan bahsediyor. Tam olarak ne yapıyorsunuz?

-
Ortağı olduğum Killing Kittens adlı şirket adına yüksek sosyete için seks partileri düzenliyorum.

Seks partileri organize etmeye nasıl başladınız?

- Üniversiteden mezun olduğumdan beri parti düzenliyordum. O sırada çalıştığım halkla ilişkiler şirketi, daha uç ve radikal partiler düzenlemeye karar verdi. Seks partileriydi bunlar. Bir süre bu işi yaptım, hoşuma gitmedi. Çünkü bu partilerin tek amacı erkekleri tatmin etmekti. Sonra kafama uyan partiler düzenlemek için Killing Kittens’la anlaştım.

Kafanıza uyan partiden kastınız nedir?

- Düzenlediğim seks partilerinde kontrol kadınların elinde. Biraz da bu fark yüzünden isim yaptı. Erkekler bir gece kulübüne gittiğinde çevresindeki bütün kadınlarla o gece yatma ihtimali olduğunu düşünür. Bu düşünce tahrik eder. Daha doğrusu erkekleri tahrik etmek için bir şey yapmanıza gerek yok. Kadınlar tam tersi. O yüzden partilerim kadınların mutluluğu üstüne kurulu. Onların istediği tipte erkekler gelebilir.

Sevgilisini alıp gelenler oluyor mu?

- Elbette ama bu başvuruyu sadece kadın yapabilir. Yani bir erkek sevgilimi alıp geliyorum diyemez. Kontrol kadınlarda derken biraz da bunu kastetmiştim. Hiçbir erkek sevgilisini sürükleyemez bu partilere.

Peki hiç kıskançlık krizi yaşandı mı partilerden birinde?

- Hayır, çünkü şaşırtıcı veya beklenmedik bir şey yaşanmıyor. Seks yapmaya geliyorsun. Sevgilinle sevişirken birileri seni izleyebilir ya da tanımadığın kişilerle grup seksi yapabilirsin, sevişen çiftlere katılabilirsin. Bu partinin niteliğini bilerek geliyorlar.


Herkes maskeli mi?


- Kapıdan girdiğinde herkesin yüzünü kısmen kapatan bir maske oluyor. Ama yaklaşık bir saat sonra çoğu davetli maskelerden kurtuluyor. Rahatlıyor.

Ortamı biraz tarif eder misiniz?

- Her tarafta mumların olduğu loş bir ortam hayal etmeyin. Bu bir klişe. Katılımcılar bara gider gibi giyiniyor. Kot ve şık bir bluz. Çok abartılı giyinirseniz komik duruma düşebilirsiniz. 22.00’de başlayıp genelde sabah 04.00’te sona erer. House tarzı müzik çalar. Mekanda çeşitli bölmelerle ayrılan yataklar vardır, illa yatak arayanlar için. Odalara girip sevişenleri izleyebilirsiniz.

Tema olmuyor mu?

- Çok seyrek. Geçtiğimiz aylarda bir Moulin Ro

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde