İmam Altınbaş'a büyük görev

İmam Altınbaş'a büyük görev

DEĞERLİ MADEN VE MÜVHARAT İHRACATÇILARI BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI'NA ALTINBAŞ SEÇİLDİ.

İmam Altınbaş'a büyük görev
16px
24px
21.04.2006 21:54
ABONE OLgoogle

İMMİB’ten yapılan açıklama, 20 Nisan 2006 tarihinde gerçekleştirilen İDMMİB 2’inci Genel Kurul toplantısında yönetim kurulu seçimi yapıldı. Yapılan oylamada Altınbaş Hoding Yönetim Kurulu Başkan Vekili  İmam Altınbaş oybirliği ile başkanlığa seçilirken, Atasay Kamer, Lütfi Özkök, Öztürk Şerefoğlu, Şahin Arslan, Süleyman Akgün, Münir Üçkardeş, Mustafa Kamer ve Selami Hoşgör İDMMİB Yönetim Kurulu’na giren diğer üyeler oldu. İDMMİB Denetim Kurulu da Kerim Güzeliş ve Ali Mehmet Akın’dan oluştu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İDMMİB’in yeni Başkanı İmam Altınbaş, “Sektörümüz için geleceğe uzanan yolda önemli bir rehberlik görevi üstlenen Birliğimiz; ülkemizin değerli maden ve mücevherat ihracatını artırarak, yeni pazarlara ulaşmasını sağlama yönündeki misyonunu, yeni yönetim yapımız çerçevesinde de başarı ile taşımaya devam edecektir. Bu vesile ile; İDMMİB’i sektörümüz için ‘ortak akıl ve ortak fayda’ üretmede öncü bir kurum haline getirme sorumluluğunu bugüne kadar başarı ile ifâde eden tüm değerli yönetici arkadaşlarıma da teşekkürü borç biliyorum. İnanıyorum ki; sizlerden alacağımız güç ve destek ile İDMMİB sektöre değer katmaya devam edecek ve Türkiye’nin örnek kuruluşlarından biri olma özelliğini sürdürecektir” dedi.

İDMMİB hepsi mücevher sektöründe faaliet gösteren ve yılda 1 milyon doların üzerinde ihracat gerçekleştiren 950 üye kuruluşu temsil ediyor.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde