Halis Ağa’nın kızından Damat Tween’e sanat galerisi

Halis Ağa’nın kızından Damat Tween’e sanat galerisi

Toprak Holding’in patronu Halis Toprak’ın kızı Ayfer Toprak, yeni iş alanları için kolları sıvadı. Toprak Halkla İlişkiler’i kuran Toprak, Damat Tween’in Nişantaşı’ndaki binasının bir katını sanat galerisine dönüştürecek.

Halis Ağa’nın kızından Damat Tween’e sanat galerisi
16px
24px
27.04.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Halis Toprak’ın büyük kızı Ayfer Toprak yeni iş alanlarına yelken açtı. Toprak Sanat Galerisi’nin sahibi olan ve aynı zamanda restoran işletmeciliği de yapan Ayfer Toprak, Toprak Halkla İlişkiler adında bir şirket kurdu.12 yıldır sanat galerisi işletmeciliği yapan Toprak, Damat Tween markasının sahibi Süleyman Orakçıoğlu ile de yeni bir işbirliğine imza atmak üzere.

ORAKÇIOĞLU’YLA İŞBİRLİĞİ

Geçen hafta bir araya gelen Toprak ve Orakçıoğlu, Damat Tween’in Nişantaşı’ndaki 8 katlı mağazasının bir katını sanat galerisi haline dönüştürmeye karar verdi. Galerinin mayıs ayında açılması planlanırken, yeni ortaklar cumartesi günü oynanan Fenerbahçe Galatasaray derbisini, Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Karasu’nun locasında birlikte izledi. Bu arada Toprak Holding bünyesinde çalışmak yerine yeni iş alanlarına yönelen Toprak, bu yaz Bodrum’da bulunan Kempinski ve İber otellerinin sanat galerilerinin işletmesini de üstlenecek.

Pelin Cengiz/Star

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde