'Funda Özkan biletini kendisi aldı'

'Funda Özkan biletini kendisi aldı'

Pro İletişim, 'Onur Air'i istemeyen yazar kim?' haberiyle ilgili açıklama yaptı...

'Funda Özkan biletini kendisi aldı'
16px
24px
17.04.2008 18:36
ABONE OLgoogle
"Sayın Patronlar Dünyası yetkilileri,

 

Geçtiğimiz günlerde, bir grup basın mensubunu yeni yatırımımızı yerinde incelemeleri için tesisimizin bulunduğu Ceyhan Bölgesi'ne davet ettik. Grup bileti rezervasyonu konusunda esnek davrandığı için uçak biletleri Onur Air'den alındı. Sizin de haberde belirttiğiniz üzere Delta Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Habbab ve Delta Petrol'ün diğer üst düzey yöneticileri de basın ekibiyle birlikte aynı uçakta yolculuk etti.

 

Haberinize konu olan Radikal yazarı Funda Özkan, Onur Air ile uçmaya dair haberde yer verildiği gibi bir kriz çıkarmamıştır. Dönüşte THY'den dönüş biletini kendisi satın alarak, Onur Air dönüş biletinin iptal edilmesini rica etti.

 

Dolayısıyla kendisine ayrıcalıklı davrandığımız iddiası tamamen gerçek dışıdır. Haberde yer verdiğiniz üzere diğer gazetecilerin üzgün döndüğü de doğru değildir. Aksine yüksek katılımlı ve keyifli bir seyahat olmuştur.

 

Habere konu olan olayın aslını da yayınlamanız dileğiyle…

 

Bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla 

 

Selma Çapa"

İlişkili haber Onur Air'i istemeyen yazar kim?

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde