Erdoğan nikah için İstanbul'da

Erdoğan nikah için İstanbul'da

BAŞBAKAN ERDOĞAN, MUSTAFA TOPBAŞ'IN NİKAHINA KATILMAK İÇİN İSTANBUL'A GELDİ.

Erdoğan nikah için İstanbul'da
16px
24px
29.08.2006 23:11
ABONE OLgoogle

Ankarada'ki yoğun temaslarının ardından Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Sabiha Gökçen Havalimanı'na inen Erdoğan buradan Üsküdar'daki evine geçti.

Erdoğan konutunda İstanul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş ile bir süre görüştü. Daha sonra görüşmeye AK Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Müezzinoğlu da dahil oldu. Saat 20.00 sıralarında evinden çıkan Erdoğan eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan ile Hidiv Kasrı'na geçti.

Erdoğan, burada BİM Birleşik Mağazalar'ın kurucu ortağı ve Albaraka Türk'ün ortağı Mustafa Topbaş'ın oğlu Muhammed Topbaş ile Senem Özkan'ın nikahına katıldı. Erdoğan damat Topbaş'ın nikah şahitliğini yaparken, nikahı Kadir Topbaş kıydı.

Nikaha Dışişleri Bakanı Abdullah Gül de katıldı. Başbakan Erdoğan'ın kızı Esra'nın geçen sene yapılan kına gecesi de Mustafa Topbaş'ın Vaniköy'deki villasında gerçekleştirilmişti.
 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde