Bursa'da operasyon büyüyor

Bursa'da operasyon büyüyor

COŞKUN'UN ÖLDÜRÜLMESİ NEDENİYLE GÖZALTINAN ALINANLARIN SAYISI 38'İ BULDU.

Bursa'da operasyon büyüyor
16px
24px
29.06.2006 18:49
ABONE OLgoogle

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Kayapalı'yı İzmir'de gözaltına alarak, Bursa'ya getirdi.

Kayapalı'nın, Marmarabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Coşkun'un Bursa'da öldürülmesi ve kendi firmasına ait hesaplarda yapılan incelemelerle ilgili gözaltına alındığı öğrenildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, olayla ilgili geniş açıklamanın daha sonra yapılacağını bildirdiler.
Nilüfer Seyahat firmasının sahibi Hüseyin Kayapalı ile birlikte oğlu ve 38 kişinin daha gözaltında olduğu bildirildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma çerçevesinde gözaltına alınan Hüseyin Kayapalı ile birlikte, oğlu Mustafa Kayapalı ve yanında çalıştığı öğrenilen 38 kişinin daha gözaltında olduğu belirtildi. Gözaltına alınanların sorgusunun sürdüğü bildirildi. Soruşturmanın içeriğiyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, zanlıların, silahlı suç örgütü oluşturmaktan gözaltına alındığı öğrenildi. Zanlıların, sorgulamalarının tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilecekleri, gözaltındaki kişi sayısının artabileceği kaydedildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde