Anelka bu defa dönmek istiyor

Anelka bu defa dönmek istiyor

Fenerbahçe yönetimi sorunlu oyuncusu Anelka'yı, İngiltere'nin Portsmouth kulübüne satmak için masaya oturdu. Fransız golcünün transferi son aşamasına gelmişken, "Ben kalmak istiyorum" diyerek yeni bir krizin yaşanmasına yol açtı.

Anelka bu defa dönmek istiyor
16px
24px
25.07.2006 14:50Güncelleme: 27.10.2023 14:25
ABONE OLgoogle

Geldiği günden beri Fenerbahçe'ye sıkıntı yaşatan, son olarak da Hollanda kampında Teknik Direktör Zico'ya takımdan ayrılmak istediğini bildiren Anelka'nın, İngiltere liginden kendisini isteyen tek takım olan Portsmouth'u beğenmediği öğrenildi.

Nokta bugün konuyor

Fransız oyuncu, İngiliz kulübünün teklifi resmileşince sıkıntıya düşerken, Fenerbahçe yönetimi Portsmouth ile her konuda anlaşmaya vardı. İki tarafın bugün son kez bir araya gelerek son noktayı koyması beklenirken, Anelka'nın bu tavrı işleri arap saçına çevirdi.

Menajeri aracılığıyla Fenerbahçe yönetimine haber gönderen Fransız oyuncu, takımda kalabileceğini bildirdi. Daha önce gitmek için antrenmanlara bile çıkmayan Anelka dünkü idman öncesi Teknik Direktör Zico ile bir süre özel görüştü. Brezilyalı teknik adam toplantı sonunda Fransız oyuncuyu ilk onbirde denedi. Şampiyonlar Ligi kadrosuna da dahil edilen Anelka'nın B36 maçında sahaya çıkacağı öğrenildi.

 
 

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde