Albayrak'dan 'Tekke Fener'de' haberlerine tekzib

Albayrak'dan 'Tekke Fener'de' haberlerine tekzib

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Fatih'i Tekke'yi Fenerbahçe'yi satışıyla ilgilihaberler üzerine Cihan'a özel açıklama yaptı. İşte Albayrak'ın açıklaması..

Albayrak'dan 'Tekke Fener'de' haberlerine tekzib
16px
24px
12.06.2006 18:02
ABONE OLgoogle
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Fatih'i Tekke'yi Fenerbahçe'yi satmayı düşünmediklerini bir kez daha yeniledi.

Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere Trabzon'a gelen Başkan Nuri Albayrak, Fatih'in Fenerbahçe'ye verileceği yönündeki haberlerle ilgili CİHAN muhabirine açıklamada bulundu. Trabzonspor yönetimi ve teknik heyeti olarak kendi kadrolarını kurmanın hesaplarını yaptıklarını ifade eden Albayrak, "Biz öncelikli olarak kendi kadromuzu kurmak istiyoruz. Bunun için kesinlikle elimizdeki hiçbir oyuncuyu göndermeyi düşünmüyoruz. Öncelik Trabzonspor'un menfaatleridir. Şunu da belirtmek istiyorumki, Trabzonspor'un paraya ihtiyacı yoktur" dedi.

Fatih Tekke konusunda kendilerinin Fenerbahçe ile anlaştıkları yönündeki haberlerin Sarı-Lacivertli kulüp tarafından çıkartıldığını iddia eden Albayrak, "Fenerbahçe'nin Trabzonsporlu oyunculara talip olması gurur verici bir olay. Demekki bizim kaliteli oyuncularımız var. Biz Fatih Tekke'yi satmayı bırakın, sözleşmesini uzatmanın hesaplarını yapıyoruz. Bu oyuncuyla sözleşmeyi uzatıp, önümüzdeki yıl hedefe oynayacak kadro oluşturmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

"Fatih Tekke'yi kesinlikle Fenerbahçe'ye satmayacağız diyebiliyormusunuz" sorusuna Albayrak şu yanıtı verdi:

"Kesin olarak öyle bi şey diyemeyiz Ama biz Fatih'i satmayı düşünmüyoruz."

Cihan

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde