Akbank Uluslararası Danışma Kurulu İstanbul’da toplandı

Akbank Uluslararası Danışma Kurulu İstanbul’da toplandı

Akbank’ın 2009 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı liderliğinde kurulan Uluslararası Danışma Kurulu (IAB), 22. Toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi.

Akbank Uluslararası Danışma Kurulu İstanbul’da toplandı
16px
24px
10.06.2024 10:28Güncelleme: 10.06.2024 10:31
ABONE OLgoogle

 

Dünyanın farklı ülkelerinden alanının en iyilerini buluşturan toplantıya, Akbank liderlerinin yanı sıra; Oak Hill Advisors'ın yönetim kurulu başkanı Glenn R. August (ABD), Olayan Financing Company İcra Kurulu Başkanı Lubna Olayan (Suudi Arabistan), Société Générale'in Yönetim Kurulu Başkanı Lorenzo Bini Smaghi (İtalya), ABN AMRO Bank Yönetim Kurulu Başkanı Tom de Swaan (Hollanda), UBS Eski İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Paul Raphael (Birleşik Krallık - Lübnan), Harvard Business School öğretim görevlisi Dante Roscini (İtalya) ve McKinsey & Company Kıdemli Ortağı Yuval Atsmon (İngiltere) katıldı.

YAPILAN DEĞERLENDİRMELER ÇOK ÖNEMLİ BİR REFERANS OLUŞTURUYOR

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı: “Kendi alanının en deneyimli üyelerinden oluşan Uluslararası Danışma Kurulumuz, bankamızın güçlü performansına önemli katkılarda bulunuyor. Dünyanın farklı yerlerinden zengin bilgi ve tecrübeyi bir araya getiren Kurulumuz, her zaman bir adım önde olmamıza ve her türlü değişime hızla uyum sağlamamıza da imkân veriyor. Adımlarımızı doğru yönde ve zamanda atabilmemiz açısından Akbank Uluslararası Danışma Kurulu’nda yapılan değerlendirmeler çok önemli bir referans oluşturuyor” dedi.

patronlardunyasi.com

 

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde