Ağaoğlu, 12 Dev Adam'a kaç daire hediye etti?

Ağaoğlu, 12 Dev Adam'a kaç daire hediye etti?

Ağaoğlu Türk Milli Basketbol Takımı oyuncularına ve teknik kadrosuna, Ayazma’da inşaatına başlanacak olan 3.100 konutluk yeni projesi My World Europe’dan birer daire hediye etti.

Ağaoğlu, 12 Dev Adam'a kaç daire hediye etti?
16px
24px
14.09.2010 16:01
ABONE OLgoogle

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda 2. olan (A) Milli Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik heyetine Ayazma'da inşaatına başlanacak 3 bin 100 konutluk My World Europe'dan birer daire hediye etti. 
 
 Ağaoğlu Şirketler Grubunun Ataşehir'deki merkezinde düzenlenen törene Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'in yanı sıra Ali Ağaoğlu, oyuncular ve teknik heyet katıldı.

Ağaoğlu, sporculara ve teknik heyete teşekkür sertifikası verirken, millilerin önemli bir başarıya imza atarak tarihe geçtiklerini söyledi. Toplumun başarıya aç bir dönemden geçildiğini dile getiren Ağaoğlu, "Büyük bir başarıya imza attınız, topluma takım olma ruhunu aşıladınız. 70 milyonun nasıl başarıyla birleştiğini herkese gösterdiniz. Bu tarihi başarıları kutlamak ve teşekkür etmek için birer daire hediye ediyoruz. Bu sizin başarınızın yanında bir şey değil. Tüm Türkiye sizinle gurur duydu. Kalbimizin şampiyonu sizsiniz.'' ifadelerini kullandı.

Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel de Milli Takım'ın Türk halkını bütünleştirdiğini ve gönüllerin şampiyonu olduğunu belirterek, Ali Ağaoğlu'na bu jesti nedeniyle teşekkür etti.

Törende ayrıca Hidayet Türkoğlu, milli takım oyuncularının imzaladığı bir basketbol topu ile milli formayı Ali Ağaoğlu'na hediye etti.

Bu arada Milli takım oyuncu ve teknik heyetine toplam 21 daire hediye edilirken, Ali Ağaoğlu, oyuncuların 25 Eylülden sonra Olimpiyat Stadı'na yakın olan My World Europe'daki evleri için resmi işlemleri yapıp daire seçebilecekleri bilgisini verdi.

Törenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan (A) Milli Basketbol Takımı'nın kaptanı Hidayet Türkoğlu, Türk spor tarihine geçtiklerini ifade ederek, dünya ikinciliği nedeniyle hem üzüntü hem de sevinç yaşadıklarını belirtti.

Üzüntü ve sevinci birlikte yaşadıklarını dile getiren Hidayet, "Elimize güzel bir fırsat geçmişti. Birinciliği Sırbistan maçından sonra kaybettiğimizi düşünüyorum. Kazandığımız Sırbistan maçı sonrası büyük bir coşku ve kutlama oldu. O gece geç yattık. Eğer 1 gün dinlenebilsek ABD karşısında sonuç farklı olabilirdi. Şampiyon olma şansımız artardı.'' diye konuştu.

 

Milli takım kadrosuna Ayazma bölgesinde inşaatına başlanacak olan My World Europe projesinden toplam 21 daire hediye edildi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde