ADSL’ye indirim geliyor

ADSL’ye indirim geliyor

Türk Telekom, telefon ve ADSL tarifelerinde 17 Temmuz Pazartesi gününden itibaren indirim yapacak. Telekom Genel Müdürü Paul Doany, telefon ve ADSL tarifelerinde...

ADSL’ye indirim geliyor
16px
24px
15.07.2006 00:00
ABONE OLgoogle

Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany, telefon ve ADSL tarifelerinde indirim yapılacağını söyledi. Paul Doany, yaptığı basın toplantısında, ses ve veri tarifelerine ilişkin değişikliklerin imzalanmasının Pazartesi günü gerçekleşeceğini ve ADSL konusundaki tarife değişikliğinin de yakın zamanda açıklanacağını söyledi. Doany, ses iletiminde indirimle ilgili tarife değişikliğinin Pazartesi günü onaylanacağını ve uygulamaya gireceğini ifade etti.

 Dünyanın 13’üncü büyük telekom operatörü olan Türk Telekom’un kurumsal organizasyon yapısı değişiyor. Şirketin üst yönetimi İstanbul’a taşınırken, teknik ve operasyon bölümleri Ankara’da kalacak. Genel Müdür Paul Doany, İstanbul’a taşınma stratejisinin pazara yakınlaşmak ve müşterilere daha iyi hizmet götürmek amaçlı olduğunu söyledi. Yönetim biriminin ve pazarlama, satış, finans bölümlerinin İstanbul’da olacağını belirten Doany, ayrıca şirketin haklarını en iyi şekilde korumak için hukuk yapısında önemli değişiklikler yapacaklarını ifade etti. 

Doany, pazarlama ve satıştan Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Toros, operasyonlardan Genel Müdür Yardımcısı Celaleddin Dinçer, finanstan Genel Müdür Yardımcısı Nazif Burca, destek hizmetlerinden Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Kutlu’nun sorumlu olacağını dile getirdi. Yeni yapılanma nedeniyle bir bölüm personelin İstanbul’a taşınacağını belirten Doany, bunu personelin rızası alınarak gerçekleştirileceğini, gitmek istemeyen personelin Ankara’da çalışmaya devam edeceğini dile getirdi.

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde