5 yıl önce Singer’i alan Koç’un tanıtım kampanyası için Burak Özçivit, Bangladeş’e gidiyor

5 yıl önce Singer’i alan Koç’un tanıtım kampanyası için Burak Özçivit, Bangladeş’e gidiyor

Koç Holding’in milyonlarca dolarlık yatırım yaptığı Bangladeş’te yeni yüzü oyuncu Burak Özçivit oluyor. 5 yıl önce Singer’i alan Koç’un kampanyası için Özçivit, Bangladeş’e gidiyor.

5 yıl önce Singer’i alan Koç’un tanıtım kampanyası için Burak Özçivit, Bangladeş’e gidiyor
16px
24px
17.05.2024 13:00
ABONE OLgoogle

Gökmen Mert KURAL

Koç Holding’in 2019 yılında bünyesine kattığı Singer Bangladeş, önemli bir tanıtım kampanyasına giriyor. Türk beyaz perdesinin en önemli isimlerinden Burak Özçivit, Singer’in ülkedeki marka yüzü oluyor.

Bununla ilgili ilk adımı atan Singer Bangladeş, pek çok etkinlik ve girişimi hayata geçirmek için Burak Özçivit ile işbirliği yapma kararı aldı. Singer Bangladeş resmi hesabından oyuncu Burak Özçivit’in Bangladeş’e geleceğini paylaştı. Ortaklık kapsamında Burak Özçivit, Singer Bangladeş ile birçok etkinliğe katılmak üzere ülkeyi ziyaret edecek.

ÜRÜN ALANA TANIŞMA FIRSATI

Bir basın açıklamasında, promosyon dönemi boyunca singerbd.com'dan herhangi bir ürün satın alan bir müşterinin, Burak Özçivit ile 17-28 Mayıs arası Bangladeş ziyareti sırasında özel bir tanışma seansı kazanacağı belirtildi.

AYGAZ YATIRIMINI DA VAR

5 yıl önce Arçelik, Asya-Pasifik'teki varlığını genişletmeye devam ederek, Bangladeş'in önde gelen beyaz eşya perakendecisi ve üreticilerinden Singer Bangladeş'in çoğunluk hissedarı Retail Holdings Bhold BV'yi 75 milyon dolara satın aldığını duyurmuştu. Koç Holding’in bir diğer şirketi Aygaz da Bangladeşli United Enterprises & Co. Ltd ile kurduğu ortak girişim United Aygaz ile 100 milyon dolarlık tesisin temelini atmıştı. Koç Holding, Bangladeş’e yatırımlarını büyütme kararı almış ve 78 milyon dolarlık yeni Singer yatırımını devreye almaya hazırlanıyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde