1 milyon 115 bin TL’lik hesap geçen yıla aitmiş

1 milyon 115 bin TL’lik hesap geçen yıla aitmiş

Sosyal medya bugün Bodrum’daki Bagatelle isimli restorana ait 1 milyon 115 bin TL’lik hesap pusulasıyla çalkalandı. Kimi “Böyle hesap mı olur” diye tepki gösterdi kimi de “Paraları var ki gidiyorlar” diye yorum yaptı. Merak edip konuyu restorana sormak istedik. Ancak öğrendik ki Yalıkavak Marina’daki restoran şu anda kapalı ve 1 Haziran’da açılacak. Tepki çeken adisyon ise geçen yıl restorana gelen 20 kişilik bir grup için kesilmiş. 

1 milyon 115 bin TL’lik hesap geçen yıla aitmiş
16px
24px
19.05.2024 22:22Güncelleme: 19.05.2024 22:24
ABONE OLgoogle

Peki bu hesabı kesen Bagatelle restoran kimin? Restoranın sahibi Bagatelle Group. Grubun temeli, 2000’li yılların başında New York’ta tanışan iki Fransız girişimci Rémi Laba ve Aymeric Clemente’nin ilk Bagatelle’i açmaya karar vermesiyle atılmış.

Bugün Bagatelle Group, dünya çapında 15 destinasyonda restoran/plaj kulübü ile faaliyetlerini sürdürüyor. Festival ve Fransız mutfağını birleştiren Bagatelle’nin 2022 yılında açtığı Bodrum şubesi dışında Dubai, Mexico City, St. Barths, Courchevel, Londra, Miami, St. Tropez, Doha, Los Cabos, Riyad ve Tulum’da şubeleri bulunuyor.

patronlardunyasi.com

E-Bülten Aboneliği
İş, Ekonomi ve Cemiyet hayatının özel gündemi Patronlar Dünyası'nda... Günlük E-Bülten'imize abone olun, Patronlar Dünyası ayrıcalıklarını yaşayın.
Patronlar Dünyası ile Bir Adım Önde