YORUMLAR
Toplam 11 yorum var Onay bekleyen yorum yok.
Mağdur 14 Ağustos 2020 Cuma  10:19

Firma sahibinden ticaret şekline kadar tamamı bir tezgah. 3-5 bin liraya 3 tane müşteri temsilcisi tutturup oyalıyor ve küfür ettiriyorlar. Ellerinde ürün yok. Tamamen tuzak. Saymış olduğu gerekçeleri neden diğer online ticaret firmaları öne sürmüyor? Hayalleri çok geniş oldukları için düşündükleri vurgunu belki de tam yapamadan devlet milletin durumunu görüp el attı. Bu ahlaksızlığı konkortodo ile korumak büyük bir hezeyan. Binlerce insan devletine güvenmek zorunda. Biz saadet zincirine kar payı için para yatırmadık çok az bir indirim farkı nedeni ile bu siteden alışveriş yaptık. Sonuçta 10 yıllık bir firma. Bunların ticaret yapmasını sağlayan vergisini alan her şeyden evvel vatandaşını koruması gereken bir devlet olmalı. Önce Rabbimize sonra devletimize güveniyoruz. Kursaklarından geçirtmesinler vatandaşın emeğini.

Yorumu oyla      0      0  
Uğur gümüş 25 Temmuz 2020 Cumartesi  01:02

Aynı şekilde bende mağdurum. 4 ay oldu ne ürün ne para iadesi. Cimere bile yazdım ilgilenmiyorlar. En son hakem heyetine verdim. Bu iş bu kadar kolay olmamalı hiçbir yetkili yok ticaret maliye bakanı ne iş yapar. Belliki bilinçli yapılan tezgah. Birileri göz yumuyor. Kayyumdayken diyarbakırlı bir kansız almış şirketi osa parayı vurunca arasa bulasın. Olan bizim paralara oldu. Helal olsun devlete bir tosuncuk daha doğurdu.

Yorumu oyla      0      0  
Gulyüz 22 Temmuz 2020 Çarşamba  20:40

Yetkililere tek soru halen bu site Nasıl alışverişe açık. Suça ortak olunduğunun farkında değiller mi ? Aldığım dyson süpürge gelmediği gibi hergün sipariş iptali alınıp, ertesi gün tekrar siliniyor, yetkili bulunmuyor.GÖz göre, göre dolandırıcılığa göz yumuluyor.

Yorumu oyla      0      0  
Onur 20 Temmuz 2020 Pazartesi  23:26

4 aydır spriş verdiğim telefon halen gelmedi yeter artık yollayın urunumuzu yazıklar olsun size nasıl iş bu kadar insanı mağdur ediyorsunuz iptal etmedim bu gün yarın gelir diye bumudur insanlık bu hafta içinde urunum gelmese başka yollara baş vuru yapacam

Yorumu oyla      0      0  
Ülker Özdamar 14 Temmuz 2020 Salı  22:50

İstanbul bilişim dyson v11 süpürge aldık 2 ay oldu hala gelmedi lütfen yardım edin bu yapılan insanlık dışı bir şey

Yorumu oyla      0      0  
hüseyin yavuz 8 Temmuz 2020 Çarşamba  23:07

2563203 bende mağdurum bu firma tosuncuk vakası 2 olacak biz sesimizi duyuramazsak

Yorumu oyla      0      0  
Nurdan Başgül 8 Temmuz 2020 Çarşamba  18:03

Madem şipariş verdikleri ürünler gelmiyor ve ellerinde stok yok neden hala satış yapmaya devam ediyorlar, hala sitelerinde online satış devam ediyor ben şu an alışveriş yapsam yine sipariş alırlar ve ödemeyi de alırlar çekinmeden. Ben 10Mayıs ta Samsung Galaxy m20 cep telefonu satın aldım ödemesini de peşin yaptım. 2ay oldu. Güya iptal ettiler ve 14gün içerisinde para iadesi yapılacağını söylediler. Bakalım bekliyoruz. Ne kadar dürüstlermiş.

Yorumu oyla      0      0  
SONER 2 Haziran 2020 Salı  15:50

Tarih: 03.06.2020 Dilekçe İstanbul Bilişim Retro Bilişim Hizmetleri Sanayi Ve Dış Tic.Ltd.Şti 2020-02-06 14:32:21 Bir Tv Siparişi Verdim Tv Gelmeyince Araştırma Yaptım Facebookta İstanbul Bilişim Denilen Firmanın Mağdurları Diye Bir Gurup Görünce Oradaki Arkadaşlarla Konuştum Hepsi Benim Gibi Mağdur Olmuşlar Bende 25.02.2020 Tarihinde Siparişimi İptal Ettim Firmayı Aradım Paramın İadesini İstedim Onlarda En Kısa Zamanda Ödeyeceğiz Dediler Dolandırıcılık Suçundan Mağdurum Ve Bu Konuda Şikayetçiyim Gereğini Yapılmasını Arz Ederim. Davacı Soner Akçay 03.06.2020. Saat: 11.00 Kadar Süre Veriyorum O Süre İçinde Param İade Olmasa Gereğini Yapıcım Öncelikle Dilekçemi Gerekli Mercilere Verecim Ardından En Kısa Zaman İçinde Her Hangi Boğaz Köprülerinde Birinde Eylem Yapıcım Ben Ne Sağcıyım Ne Solcuyum Nede Deliyim Ben Bu Vatanı Seven Bir Bireyim O Eylemde Güvelik Görevlilerden Ricam Basın Açıklaması Yaptıktan Sonra Efendi Bir Şekilde Ayrılacağım O Zaman Süreçte Engellimler Yapması Önemle Rica Ediyorum Yaparlarsa Kendime Zarar Veririm Bilginize Arz Ederim Bu Sorumluğu Almak İstemesiniz Her Halde Başıma Bir Sorun Gelirse Önce İstanbul Bilişim Ardından Adalet Bakanlığı İçişleri Bakanlığı Ve T.C Sorumludur.

Yorumu oyla      0      0  
Mehmet Sunal YORGANCI 30 Mayıs 2020 Cumartesi  10:26

Firmanın Mağdur ettiği insan sayısı hızla artıyor. milleti e Ticaretten soğutarak diğer e ticaretle işlem yapan firmaların ticaretinide baltalıyorlar. sorun sadece tüketicilerin değil, Tüm Ticari işletmeleride kapsıyor. e ticarete güven azalıyor

Yorumu oyla      0      0  
Gerçek 23 Nisan 2020 Perşembe  18:11

Haber günceldir, eski filan değil. Eskiden beri devam ediyor hala. Mağdur sayısı 20 binleri aştı. Ama durum aynen devam.

Yorumu oyla      0      0  
anonim 21 Nisan 2020 Salı  17:56

bu çok eski bir haber sayın neredeyse aylar oldu editör biraz geç kalmış gibisiniz... ama son durum ne şu an, açılan soruşturmanın neticesi veya mağdurların sayısında artış azalma var mı, vb. ile ilgili güncel bir haber yapabilirsiniz... zira konu önemli ve istanbul bilişim halen aynı şekilde faaliyetlerine devam ediyor...

Yorumu oyla      0      0