Patronlar


Şaş, "Tek delikanlı Heinz çıktı. Bir o gitmedi. Yetiş abi" dedi. Fatih Gökşen'i karşılarında gören futbolcular kahkaha krizine girdi.

Parasal sıkıntının kol gezdiği Galatasaray'da, Song'un önceki gün alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle kampı terk etmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Aynı problemi yaşayan diğer futbolcular ise artık bu durumun esprisini yapmaya başladı. Hasan Şaş'ın, dün sabah yönetici Fatih Gökşen'e yaptığı ve tüm takımın haberdar olduğu "1 Nisan şakası" duyanları gülmekten kırdı geçirdi. Olay şöyle gelişti: Hasan Şaş, Fatih Gökşen'e "Fatih abi, Song'dan sonra diğer yabancılar da kampı terk etti. Tek delikanlı Heinz çıktı, 
bir tek o burda kaldı. Çabuk yetiş" dedi. Fatih Gökşen, hemen futbolcuların yanına koştu. Şakalarına inanan Fatih Gökşen'i karşılarında gören oyuncular ise kahkaha krizine girdi.

Necati Ateş Liverpool'a

Yıldız futbolcuyu takibe alan İngiliz ekibin casusları dün adeta büyülendi.

Galatasaray şampiyonluk yarışına ara vermeden devam ederken, futbolcuları da Avrupa'nın önemli kulüplerinin ilgi alanına girmeye başladı. Fransız kulüplerinin gözdesi olan Alioum Saidou'dan sonra şimdi de Necati Ateş, bazı takımları peşinden koşturmaya başladı. İngiltere'nin en önemli kulüplerinden olan Liverpool, sarı-kırmızılı ekibin golcüsünü incelemeye aldı.

KARAN'I YAKALADI
Son Şampiyonlar Ligi şampiyonu Liverpool, bu sezon Devler Ligi'nden elenmesine neden olan forvet hattındaki sıkıntıyı gidereceğini düşündüğü Necati'yi  izlemek için, iki casusunu İstanbul'a gönderdi. Bu iki kişi, dün akşam Ali Sami Yen'deydi. Necati, penaltıdan attığı iki golün yanısıra sergilediği performansla İngilizler'i büyüledi. Öte yandan Necati, ligdeki gol sayısını 17'ye yükseltti. Takım arkadaşı Ümit Karan ile aynı sayıya gelen 26 yaşındaki oyuncu, krallıkta iddialı duruma geldi.

Sabah