Aktüel


Son dönemde birçok şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Simge Sağın, Galatasaray'ın gözde futbolcusu Icardi'ye şarkı söylemesiyle de birçok kişinin gönlüne taht kurmuştu. Son olarak bir marka ile reklam anlaşması imzalayan Simge Sağın'ın aldığı fiyat dudak uçuklattı.

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, geçen yıl Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılmıştı. Beşiktaşlı olmasına rağmen Icardi ile birlikte şarkı söyleyen Simge Sağın, Eser Yenenler'in kanalına konuk olmuştu. Ünlü şarkıcı, Beşiktaşlıları çok kızdıracak itiraflarda bulunmuştu.

Galatasaray'ın sezon başında Fransız devi Paris Saint-Germain'den kiralık olarak transfer ettiği Mauro Icardi, performansıyla sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi haline geldi.

Arjantinli futbolcunun attığı gollerden sonra 'Aşkın Olayım' şarkısı eşliğinde sevinç yaşaması klasik haline geldi. Beşiktaşlı olan parçanın sahibi Simge Sağın, yaptığı açıklamalarla şaşırtmıştı.

Spor Toto Süper Lig'de 2022-2023 sezonunu şampiyon tamamlayan Galatasaray'da kupa töreni düzenlenmiş ve sarı-kırmızılıların yıldızı Mauro Icardi, Simge Sağın'la düet yapmıştı.

41 yaşındaki popçu, daha önce kendisine yöneltilen "Sen Beşiktaş taraftarısın ama şarkın Galatasaray tribününde söyleniyor. Üzülmedin mi?" sorusuna şu yanıtları vermişti:

'NEDEN BEŞİKTAŞ TRİBÜNÜNDE ÇALMADI?'

"Duygularım çok enteresan şekilde karmaşık. Beşiktaşlıyım ama bir yandan da müzisyen ve şarkıcıyım. İkisini birbirinden ayırınca Beşiktaşlı Simge, 'Şarkı beş yıldır var. Neden bizim tribünde bir futbolcuya çalmadı?' dedi içinden. Yıllarca hiç bu şekilde kullanılmayıp, Icardi ile eşleşti."

Simge Sağın, son olarak Eser Yenenler'in programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı şu sözlerle Beşiktaş taraftarını kızdırdı:

'ARTIK FANATİK BEŞİKTAŞLI DEĞİLİM' 

"Ben çok fanatik Beşiktaşlıydım, artık değilim. Fanatikliğimi geçen yıl bunları yaşarken bir kenara bırakmak zorunda kaldım. Yaşadığım şey, benim fanatikliğimin de üstüne çıktı. Artık bir yerde hem sanatçılığımın hem de o kadar dinleyicinin karşısında bir duruş sergilemem gerekiyordu."

'İYİ Kİ GİTMİŞİM DİYORUM' 

Simge açıklamalarına: 'Ben olması gereken, doğruyu uyguladım ve oraya gittim. İyi ki gitmişim diyorum. Çünkü yok sayılamayacak bir şey oldu orada. Artık benim ne fanatikliğim ne Beşiktaşlılığım hiçbir şeyim kalmadı. Benim sanatçılığım çok daha ağır bastı. Gittim, çok keyifli bir geceydi. Hayatımın en ilginç gecelerinden biriydi.' şeklinde devam etti.

BEŞİKTAŞ TARAFTARI SİNİRLENDİ 

Şarkıcının itirafları üzerine Beşiktaş taraftarından: 'Sen zaten bu takımı tutma', 'İcardi gidince tek başına banyoda söylersin şarkıyı', 'Beşiktaş seni istemiyor', 'Biz her şeyin önüne Beşiktaş'ı koyarız' gibi yorumlar geldi.

DUDAK UÇUKLATAN REKLAM ANLAŞMASI

Güze şarkıcı 20 milyon TL’ye imza attı. Simge “En sevdiğim yer bu hayatta yatağım. Bizimki dinlenme ve uykuyla bağlantılı çok yoğun bir iş. Ben çok uyurum. Annem beni öğle uykusuna yatırarak büyüttü. Uyumazsam kafam çalışmaz. Sesimi de etkiliyor bu durum. Bu sabah 7.30’da uyudum 11.00’de kalktım. Yarından itibaren üst üste konserlerim var” dedi.

DAVET GELMEDİ 

Aşkın Olayım’ şarkısıyla Galatasaray taraftarının gözbebeği olan Simge’ye takımın bugün Fenerbahçe ile yapacağı maç hatırlatıldı. Muhabirler “Icardi’den hafta sonu derbisi için bir davet geldi mi?” diye sordu. Simge “Henüz bir şey gelmedi. Tebrik ediyorum Galatasaray’ı ve futbolcularını. Benim müziğimin bir takıma iyi gelmesi beni çok mutlu eder” dedi.

 

patronlardunyasi.com