Patronlar


ABD'nin tanınmış mankenlerinden Catherine King, güzelleşmek uğruna güzelliğinden oldu. Kırışıklardan kurtulmak için satın aldığı "Be Night Recovery Serum" adlı kremi kulla-nıp yatan King, sabah acıyla uyandı. Yüzü şişmişti ve birçok bölgede açık yaralar oluşmuştu. Ünlü manken, hemen doktora koştu.

TAZMİNAT DAVASI AÇTI
DOKTOR, "Yaraların kaynağı kremdeki metal parçaları" dedi, King üretici firmaya tazminat davası açtı. Dünya ve Türkiye kozmetik pazarında önemli paya sahip olan Unicity adlı firma, suçlamaları kabul etmiyor. Bu arada, ABD'de kremin yasaklanması gündeme geldi.
Güzel manken böyleydi, işte bu hale geldi! Kırışık önleyici kremden sonra yüzü tanınmayacak hale gelen mankenin tedavisi sürerken, yüzünün eski güzelliğine kavuşup kavuşmayacağı ise henüz belli değil.

Tanınmayacak halde
Güzelleşmek için kullanılan ürünler, kimi zaman can yakıyor. Tıpkı ABD'li manken Catherine King'in başına gelenler gibi. Christian Dior gibi ünlü birçok firmanın modelliğini yapan Catherine, yüzündeki kırışıklıkları önlemek için her kadın gibi bir kozmetik ürüne başvurdu. Türkiye'de de satılan Unicity firmasının ürettiği "Be Night Recovery Serum" adlı kremi yüzüne süren güzel manken, sabah uyandığında neye uğradığını şaşırdı. Tanınmayacak hale gelen mankenin yüzü yara içindeydi ve şişmişti.

'KAZARA' OLMUŞ!

 
BÜYÜK acı çeken King, hemen doktora koştu. Güzel mankenin yüzü, gece kreminin içinde bulunan metal parçaları yüzünden içler acısı hale gelmişti. Bir krem yüzünden hayatı kabusa dönen King, Unicity firmasına dava açtı. Bebeksi güzelliğinden eser kalmayan genç manken, "Bütün işlerim iptal oldu. Yüzümün tekrar eski haline gelip gelmeyeceğini bilmiyorum" dedi. Unicity firması yetkilileri ise, bunun tamamen bir 'kaza'dan ibaret olduğunu ve kremlerin detaylı araştırılacağını söyledi.

Ne halden ne hale geldi!

Yüzündeki kırışıklığı gidermek için Be Night Recovery Serum adlı ürünü kullanan manken Catherine King'in yüzü, adeta yandı. Güzelliğinden eser kalmayan King şokta. Tüm dünyada geniş bir pazar payına sahip olan Unicity firmasının birçok ürünü, Türkiye'de pekçok yerde satılıyor.

Takvim