Patronlar


Sarı - kırmızılı kulübün Mecidiyeköy'deki kulüp binasında yapılan imza törenine kulüp başkanı Özhan Canaydın, yönetici Atilla Kınay, Ülker Grubu Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan ve Ülker Grubu Yöneticisi Ali Ülker katıldı.

İmza töreninde bir açıklama yapan Başkan Canaydın, yapılan sponsorlukların başlangıcının geçen seneye dayandığını belirterek, "Bu örnek bir başlangıç oldu. Cafe Crown ile ilk adımları atmıştık. Bu kez basketbol için Cafe Crown markası ile 5, Cola Turka markası ile futbolda 3 yıllık anlaşma yaptık" dedi.

Yapılan sponsorluğun basketbola çok yararlı olacağını belirten Başkan Canaydın, Ülker Grubu'na çok ciddi bir çalışma ile gittiklerini belirterek şunları söyledi:

"Cola Turka geniş ufukludur, çok ciddi bir çalışma ile karşılarına gittik. Bu iyi çalışmaların neticesi, grupla birlikte kulübümüze ve Türk sporuna katkı sağlayacaktır. Bu birlikteliğin uzun süre sürmesini diliyorum."

DOĞAN: "TÜRKİYE'DE SPORUN KALİTESİ YÜKSELECEK"

Ülker adına konuşan Kurumsal İletişim Koordinatörü Ali Doğan ise, Cafe Crown'ın pazar payının sıfırdan, yüzde 30'a yükseldiğini bunda da Galatasaray ile geçen yıl yapılan anlaşmanın etkili olduğunu söyledi.

Doğan, Galatasaray'ın Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın yaptığı çalışmalar neticesinde, sponsorluk alanında daha ileri gittiklerini belirterek, "Galatasaray başkanı ve yardımcılarını kutluyorum. Bu birliktelik bizim pazar payımızı daha da yükseltecek. Biz başkalarının da bu alana girmesini istiyoruz. Yapılan bu anlaşmalarla Türkiye'de sporun kalitesi artacak, çıtanın seviyesi yükselecek. Galatasaray Avrupa'da Türkiye'nin tanıtımını daha önce nasıl yaptıysa, aynı başarıların devamını bekliyoruz" dedi.