Teknoloji


Electronic Arts imzası taşıyan Formula 1 oyunları serisinin yenisi olacak F1 24’ün çıkışına artık çok kısa bir süre kaldı. PS5, PS4, Xbox Series X/Si, Xbox One ve PC olmak üzere tüm platformlarda çıkış yapacak oyun, 28 Mayıs günü piyasaya sürülecek.

İçerik üreticileri oyunları deneyimlemek için F1 24’e erkenden erişim sağladı. Bunlardan biri de oyun içeriği üreticisi Şefik Akkoç, oyunda karşılaştığı keyifli bir detayı takipçileriyle paylaştı.

Akkoç tarafından paylaşılan videoda, oyunda sosyal medyada şarkılarıyla çok popüler olmayı başaran Türk şarkıcı INJI’nin şarkısının giriş müziğinde yer aldığı görüldü

“Bellydancing” isimli çalan şarkı, 2023'ün kasım ayında piyasaya sürülen ve o zamanlarda Instagram ve TikTok gibi yerlerde viral oldu. 23 yaşındaki sanatçının bu şarkısı, “Abi biraz göbek atalım ya” gibi viral sözleriyle İngilizceyi harmanlayarak oluşturulmuştu ve çok konuşulmuştu.

Oynanıştan yenilenmiş kariyer moduna kadar birçok yeniliği içeren F1 24, haftaya salı çıkış yapacak. Oyun, PlayStation’da 3.599 TL, Xbox’ta 2.899 TL, Steam’de ise 69,99 dolarlık (2.254 TL) fiyat etiketine sahip olacak.

patronlardunyasi.com