Patronlar


Şükrü Saraçoğlu Stadı Basın Odası'nda düzenlenen imza törenine, Kulüp Asbaşkan Mahmut Uslu, genel sekreter Vedat Olcay ve Edu katıldı.

Asbaşkan Mahmut Uslu, imza töreninde yaptığı açıklamada, UEFA Kupası'nı müzelerine götürmek istediklerini söyledi. Uslu, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Luciano'nun sakatlığından sonra kendisi Edu'yu transfer etmemizi tavsiye etti. Edu ile görüşmelerden sonra bu futbolcuyu renklerimize bağladık. Edu, Alex ile eski takımdan arkadaşlar. Daha evvel 6 yabancımız vardı. Anelka ve Luciano gidince kontenjamız açıldı. Bu sene Avrupa'da kupayı kaldıracağız. Ben bu kadar iddialı ilk defa konuşuyorum. Bundan sonra transfer çalışmalarımız bitti. Herhangi bir transfer yapmayacağız."

EDU: 'FENERBAHÇE'YE GELDİĞİM İÇİN KENDİMLE GURUR DUYUYORUM'

Fenerbahçe gibi büyük bir kulübe geldiği için kendisiyle gurur duyduğunu belirten Edu ise, 'Camianın 100. yılında hep barebar şampiyon olmak için çalışacağız. Başta hocamız Zico ve takım arkadaşlarımız olmak üzere hedefimiz şampiyonluğu kazanmak ve Avrupa'da da başarılı olmak. Taraftarımızın desteği ve takım arkadaşlarımızla beraber tüm hırsımızı ortaya koyup büyük başarılar için elimizden geleni yapacağız. 4 senelik kontrat imzaladım. Aklımda olan tek şey burada oynayabildiğim kadar oynamak. Oynadığım mevki ise stoper' diye konuştu.

Bu arada imza törenine katılan genel sekreter Vedat Olcay ise, transferlerin geciktiği yönünde sorulara, "Yapılan transferlerin kalitesini görüyorsunuz" diye cevap verdi.

İstanbul/cihan