Patronlar


Türkiye Distribütörlüğü Konyalı Saat tarafından yürütülen Zenith Saatleri zarafet ve asilliğin simgesi. Zenith “CLASS OPEN” koleksiyonu  babalara özel, çağdaş ve geleneksel çizgileri birarada sunuyor.

Son derece klasik ve yine de günümüze bağlı olan Zenith “Class Open” göze çarpmayan rötüşları ile mükemmel bir tekniğe işaret ediyor.  Bir basitlik ilahisi olan “Class Open” Koleksiyonu minimalist yaklaşımlarla tedbirli bir lüksü vurguluyor. '8' şeklindeki açılma şekli ile sonsuz zamanı ifade eden bu mekanizma, açık çalışan güç rezervi ile mekanik evrenden bahsediyor. Zarafetinin yanısıra, “Class Open” teknolojik bir performansla güç gösterisinde bulunurken, özel bir yaşam biçimini ifade ediyor.

Başarılı bir erkeğin kollarını süslemek için tasarlanan Zenith “Class Open” şıklıktan ödün vermeden, modern çizgileri klasik bir tarzla bütünleştiren babalara hitap ederken rahatlık ve yaşamın dinamizmini vurguluyor.

Çelik ve Rose Altın seçenekleri ile karşımıza çıkan bu koleksiyonun satış fiyatı 11.000 CHF – 33.000 CHF (İsviçre Frangı)  arasında değişiyor.


Zenith Saatleri Türkiye Distribütörü: Konyalı Saat
Tel: 0212 698 25 25