Ünlü oyuncunun çilesi: Tadilat ustasına 80 Bin TL kaptırdı
Ünlü oyuncunun çilesi: Tadilat ustasına 80 Bin TL kaptırdı

15 Ocak 2023 Pazar   20:42

75 yaşındaki usta oyuncu Erdal Özyağcılar ile oyuncu eşi Güzin Özyağcılar, mutlu evlilikleriyle sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden. Usta sanatçılar son olarak tatsız bir haberle gündem oldu. Ünlü sanatçı Erdal Özyağcılar ve eşi Güzin Özyağcılar, evlerindeki tadilat için anlaştıkları tadilatçıya 80 bin lira kaptırdı.

Birlikte yarım asırı deviren usta oyuncular Erdal Özyağcılar - Güzin Özyağcılar çifti yaşadıkları olayla neye uğradıklarını şaşırdılar. Erdal Özyağcılar ile oyuncu eşi Güzin Özyağcılar, mutlu evlilikleriyle sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden. Usta sanatçılar son olarak tatsız bir haberle gündem oldu.

#reklam#

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'İn haberine göre ünlü sanatçı Erdal Özyağcılar ve eşi Güzin Özyağcılar, evlerindeki tadilat için anlaştıkları tadilatçıya parayı kaptırdı. Özyağcılar çiftinin polis merkezine giderek ihbarda bulunduğu usta Yılmaz K. ise "Eşim hastalandı" diyerek kendisini savundu.

Geçtiğimiz günlerde Sarıyer'deki evlerinde tadilat yapmak isteyen ünlü çift, eskiden çalıştıkları yapı ustası Yılmaz K. ile iletişime geçti.

Ünlü sanatçı ustayla boya, badana ve tamirat işlemleri için 90 bin liraya anlaştı.

İşe başlamak üzere 60 bin lira gönderdiği 46 yaşındaki Yılmaz K., bir süre sonra alınacak malzemeler için 20 bin lira daha talep etti.

İstek üzerine genç adamın banka hesabına paraları gönderen ünlü sanatçı, bir süre sonra genç adamı arasa da ulaşamadı.

EŞİM HASTALANDI

#reklam#

İhbar sonra başlatılan soruşturmada ifadesi alınan Yılmaz K., hastalanan eşinin hastanede tedavi gördüğü için işe başlayamadığını ifade etti.

Parayı iade edeceğini ve artık işi yapmayacağını belirten Yılmaz K., eşinin gördüğü tedavi nedeniyle işini yapamadığını ve suçsuz olduğunu kaydetti. Soruşturma sürüyor. 

Usta sanatçı Erdal Özyağcılar, efsane filmler Kibar Feyzo, Çöpçüler Kralı ile Herkesin gönlünü fethetmişti.

Bizimkiler, Şehnaz Tango, Beşik Kertmesi, Elveda Rumeli ve Yabancı Damat gibi birçok başarılı dizide yer alan usta oyuncu kariyerinin zirvesini yaşamıştı.

75 yaşındaki usta oyuncu Erdal Özyağcılar ile oyuncu eşi Güzin Özyağcılar, mutlu evlilikleriyle sanat camiasının parmakla gösterilen çiftlerinden.

50 yıldır örnek beraberlikleri devam eden usta sanatçıların takipçileri sosyal medyada ilgi ile takip ediyor.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/unlu-oyuncunun-cilesi-tadilat-ustasina-80-bin-tl-kaptirdi/273843