Gemiden okyanusa düşen Dilek Ertek'in olayı 20 saat sonra haber veren sevgilisine ulaşılamıyor
Gemiden düşen Dilek Ertek'in sevgilisine ulaşılamıyor

11 Kasım 2022 Cuma   08:28

Gemide yanında olan ve ifadesi alındıktan sonra ülkesine dönen 74 yaşındaki İsviçreli sevgilisi Artur Fuchberger’e de o günden beri ulaşılamadığı öne sürülüyor.

Sevgilisi ile çıktığı tatilde bindiği cruise gemisinde kaybolan, kamera kayıtlarının incelenmesi neticesinde balkondan aşağı düştüğü tespit edilen ve öldüğü tahmin edilen iş insanı Dilek Ertek’e henüz ulaşılamadı.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Ertek’in İsviçreli sevgilisi 74 yaşındaki mimar Artur Fuchberger’in kayıp ihbarını 20 saat sonra yapması da gizemini koruyor. Gemi yönetiminin Artur Fuchberger’i gözlem altında tutarken, sahil güvenliğe 4 saat sonra bilgi vermesi de cevap arayan sorulardan biri.

#reklam#

Ertek’in İsviçreli sevgilisi 74 yaşındaki mimar Artur Fuchberger’in kayıp ihbarını 20 saat sonra yapması da gizemini koruyor. Gemi yönetiminin Artur Fuchberger’i gözlem altında tutarken, sahil güvenliğe 4 saat sonra bilgi vermesi de cevap arayan sorulardan biri. Bir başka şaşırtıcı iddia ise olay sonrası ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan ve ülkesi İsviçre’ye dönen 74 yaşındaki sevgili Artur Fuchberger’e o günden beri ulaşılamaması, 4 kızı olan ve ilk eşi vefat eden Fuchberger’in o günden beri ortadan kaybolması yeniden okları üzerine çeviriyor.

14 KASIM’DA GIYABİ CENAZE NAMAZI

Annesinin bulunması ve olayın aydınlatılması için Tahiti’ye giden ve hukuk mücadelesi başlatan oğul Gökçe Atuk, dün İstanbul’a döndü. Atuk’un avukatı yayınladığı basın duyurusunda, “Merhum Dilek Ertek için 14 Kasım Pazartesi Teşvikiye Camisi’nde öğle namazına müteakip gıyabi cenaze namazı kılınacak” dedi.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Gemiden-okyanusa-dusen-Dilek-Ertek-in-olayi-20-saat-sonra-haber-veren-sevgilisine-ulasilamiyor/271401