O savcının utandıran mesajları çıktı: Bir kez deneyelim karşılığında Selo olayını halledelim
O savcının utandıran mesajları çıktı: Bir kez deneyelim

8 Eylül 2022 Perşembe   07:47

İstanbul'da yaşayan hayat kadınları İrem Ç., İrem Ö. ve Öngül D., cinsel ilişkiye girdikleri Gürser K.'nın görüntülerini çekerek söz konusu görüntüleri ailesine gösterecekleri ve sosyal medya hesabından yayacaklarını söyleyerek 250 bin lira para istedi. Gürser K.'nın tehdit ve şantaj şikayeti üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.  Savcı, eskort kadınların dosyalarını cinsel ilişki karşılığında kapatmış

#reklam#

Sabah'tan İlker Turak'ın haberine göre para isteyen hayat kadınları İrem Ç., İrem Ö. ve Öngül D. kimlikleri tespit edildikten sonra haklarında, şantaj, özel hayatının gizliğini ihlal etme suçlarından soruşturma başlatıldı.

İstanbul Emniyetinin yaptığı operasyonun ardından şüphelilerden Öngül D. tutuklandı. İstanbul Anadolu 4. Sulh Ceza Hâkimliğince tutuklanan şüphelilerden Öngül D. nin incelenen telefonunda Cumhuriyet Savcısı Osman O.'nun mesajları çıktı.

BAŞSAVCILIK MESAJLARI GÖRÜNCE HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Anadolu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı, Savcı Osman O.'nun şüpheli olan hayat kadınlarına mesaj atarak haklarındaki dosyaları kapatması karşılığında ilişki teklif ettiği mesajlarını görünce harekete geçti. Ele geçirilen mesajlar bilirkişi tarafından incelendikten sonra İstanbul Anadolu Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hemen Hakimler ve Savcılar Kurulu'na bildirildi.

SAVCI DOSYADAN NUMARAYI ALIP MESAJ ATMIŞ

#reklam#

Osman O.'nun, hayat kadını Öngül D.'nin dosyadan aldığı numarasına mesaj atarak tanıştığı, sonrasında para karşılığı birlikte olduğu iddia edilirken, şüpheliler İrem Ç., İrem Ö. ve Öngül D. hakkında yürüttüğü soruşturmada yardımcı olacağına ilişkin mesajlar gönderdiği tespit edildi.

Öngül D. alınan ifadesinde, Savcı Osman O. ile mesajlaştıklarını, sonrasında Sancaktepe'de buluşarak İrem Ç. ile evine gittiklerini, telefon numarasını nereden bulduğunu sorması üzerine savcının şüpheli olarak bulundukları dosyadan aldığını söylediğini ve dosyanın kapanması karşılığında kendileri ile birlikte olmak istediğini kendilerine ilettiğini belirtti.

O MESAJLARA SABAH ULAŞTI

Şüphelilerden Öngül D. nin incelenen telefonunda; Osman O. ile yazışmaları ortaya çıktı. Yazışmalarda; Savcı Osman O.'nun "Sen ve İrem hanım olursa gelirim saat 5 gibi. Belirttiğiniz harçlığı da veririm. Dost oluruz. Hem Selo olayında hem de sonrasında size dost olarak yardımcı olurum" dediği görülüyor.

#reklam#

Savcı Osman O. ile kendisini Hazal olarak tanıtan Öngül D. arasında geçen konuşma şöyle:
Savcı: Hazal hanım ne düşünüyorsun benim hakkımda
Öngül D.: İyi insansın hoş insansın
Savcı: Arkadaşın ne düşünüyor benim hakkımda
Öngül D.:Biz çok nadir arada sırada yapıyoruz birlikte yapıyoruz insanlarla o da belli bir miktar para karşılığında
Savcı: Açık söyle
Öngül D.: İkimiz toplam 1500 TL karşılığında birlikte oluruz sizle
Savcı: Aynı anda ikinizle birlikte mi olacaz
Öngül D.: Evet
Savcı: Tek olmuyor mu
Öngül D.: Tek bir tadı olmuyor ki fazla
Savcı: Benim bir teklifim var
Öngül D.: Nedir

#reklam#

Savcı: Bir kez deneyelim karşılığında da Selo olayını halledeyim

"SELO" KADINLAR TARAFINDAN SOYULAN KİŞİ ÇIKTI

Cumhuriyet Savcısı ile kadınlar arasındaki konuşmada "Selo" diye geçen kişinin, hayat kadınlarından İrem Ç. ve Öngül D.'nin evine gittikleri müşterileri Selahattin K. olduğu, kadınlar hakkında Selahattin K.'nın evde pantolonunun cebinden 3 bin lira para ile 350 dolar parasının çalınmasıyla ilgili soruşturma yürütüldüğü, bu soruşturmaya da Cumhuriyet Savcısı Osman O.'nun kovuşturmaya yer olmadığı dair karar verdiği öğrenildi.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/o-savcinin-utandiran-mesajlari-cikti-bir-kez-deneyelim-karsiliginda-selo-olayini-halledelim/268970