Nebati sonrası ortadan kaybolmuştu: Sevilay Yılman geri döndü
Nebati sonrası ortadan kaybolmuştu: Sevilay Yılman geri döndü

16 Mayıs 2022 Pazartesi   07:42

Habertürk yazarı Sevilay Yılman'ın, 13 Aralık’ta yayımlanan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile gerçekleştirdiği röportaj sonrasında ortadan kaybolmuştu.

5 aydır HaberTürk'te hiçbir yazısı yayımlanmayan ve ekranlara çıkmayan Yılman, 5 ay sonra geri döndü.

Yılman, HaberTürk'te Oylum Talu'nun "Burası Haftasonu" programına konuk oldu. Yılman, 16 Mayıs itibarıyla köşesinde de yazmaya başlayacağını belirtti.

NE OLMUŞTU?

#reklam#

Bakan Nebati’nin Yılman'a verdiği demeçte yer alan, "Karamsar tablo çizenler var. Hiçbir şekilde bize inanmayanlar. Onlara diyorum ki; Sen maaş alıyorsun. En fazla neyini kaybedersin? Enflasyonun altında ezilirsin. Ama ben bütün varlığımı kaybederim bu iş düzelmezse eğer..." ifadeleri tepki toplamıştı.

Yılman'ın köşe komşusu Fatih Altaylı da, söz konusu söyleşinin aslında bir röportaj olmadığını, Yılman ile Nebati arasında geçen dostane bir konuşma olduğunu iddia etmiş, Bakan'ın izni alınmadan yayımlandığını ileri sürmüştü.

Yaşananların ardından 5 aydan fazla bir süre geçmesine rağmen, 13 Aralık'tan sonra Sevilay Yılman'ın hiçbir yazısı yayımlanmadı. Yılman, HaberTürk'te de hiçbir yayına katılmadı.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Nebati-sonrasi-ortadan-kaybolmustu-Sevilay-Yilman-geri-dondu/264461