Trabzonspor’a görülmemiş bir şampiyonluk kutlaması
Trabzonspor’a görülmemiş bir şampiyonluk kutlaması

12 Mayıs 2022 Perşembe   16:53

AdStation, 15 yıllık etkinlik tecrübesi ile bu sene de şampiyonun tercihi oldu. Son 8 şampiyonluk gecesinin 5’ini organize eden AdStation, 2021-2022 TFF Ahmet Çalık Sezonu Şampiyonu Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına da imza atıyor.

AdStation, ilk günden bugüne prestijli spor organizasyonlarında var olmaya devam ediyor. Gerek şampiyonluk kutlamaları, gerek büyük çaplı maratonlar olmak üzere onlarca ses getiren organizasyona imza atan AdStation, Trabzonspor’un yıllar sonra gelen şampiyonluğunun yine zorlu ama bir o kadar da keyifli kurgulanan şampiyonluk gecesinde farkını ortaya koyuyor.

Spor ile İç İçe Bir Etkinlik Kültürü

Spora olan sevgisiyle bilinen iş insanı Muhittin Palazoğlu tarafından 2006 yılında kurulan AdStation, ilk günden bu yana spora büyük önem verdi.

Ajans kültürüne de yoğun olarak yansıtılan bu ilgi ve çaba, profesyonel ve genç ekibi sayesinde gitgide büyüyerek gerek spor kulüplerinin gerekse de büyük markaların AdStation’a güvenmesini sağladı.

Bugüne dek Fenerbahçe, Galatasaray ve Başakşehir’in şampiyonluk kutlamalarını defalarca gerçekleştiren AdStation 2 aydır Trabzonspor ile muhteşem o gecenin kurgusu üzerinde çalışıyor.

Görülmemiş Bir Kutlama İçin Tüm Dünyayı Taradık!

#reklam#

Şampiyonluk kutlamalarına ilişkin açıklama yapan AdStation Genel Koordinatörü Hakan Doğan, Trabzonspor camiasının ve taraftarların yıllardır çektiği hasretin ardından kazanılan bu şampiyonluk için çok heyecan duyduklarını ve bu heyecana en yakışır şekilde bir kurgu hazırladıklarını iletti.

Dünyada ses getirmiş tüm kutlamaların ekibi tarafından titizlikle incelendiğini ve daha iyisi için yüzlerce kişinin geceli gündüzlü kulüple birlikte çalıştığını ifade etti.

Yerli Yabancı Basının Gözü O Gece Trabzon’da!

Resmi kupa töreninin de yapılacağı 14 Mayıs 2022 Cumartesi gününü Trabzonlular ve tüm futbolseverler heyecanla bekliyor. Şampiyonluğun kesinleştiği 20 Nisan Cumartesi günü yapılan Antalyaspor maçı sonrasında ve 8 Mayıs Pazar günü Yenikapı’da gerçekleşen coşkulu kutlamalar yerli yabancı tüm spor medyasında geniş olarak yer almıştı. Büyük kutlamaların yapılacağı Trabzon’da ise şimdiden yoğun bir hareketlilik sürüyor; şehirde oteller dolmaya, uçak biletleri tükenmeye başladı.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Trabzonspor-a-gorulmemis-bir-sampiyonluk-kutlamasi/264352