Sunucu Ece Erken göz yaşlarına boğuldu: Keşke ben ölseydim
Sunucu Ece Erken göz yaşlarına boğuldu: Keşke ben ölseydim

28 Ocak 2022 Cuma   15:12

Taziyelerin kabul edildiği sosyal tesise, elinde eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeve ile giden Erken, "Onun yerine keşke ben ölseydim" diyerek gözyaşı döktü.

İstanbul Yeşilköy'de önceki gece balık restoranında meydana gelen olayda, Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından uçakla Trabzon’a, buradan da kara yolu ile memleketi Rize’nin Fındıklı ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi’ne getirildi. Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesi, Gavra Camii morguna konuldu.

“ACIMIZ BÜYÜK”

#reklam#

Ağabey Celal Mahmutyazıcıoğlu, “Acımız büyük. Böyle bir durumda ne söylenebilir ki söylenecek bir şey yok” diye konuştu.

“ÇOK ERKEN GİTTİ”

Taziyelerin kabul edildiği tesise giden Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken de arkadaşlarına sarılarak, ağladı.

Eşinin fotoğrafının yer aldığı çerçeveyi taşıyan Ece Erken, “Çok erken gitti. Onun yerine keşke ben ölseydim” diyerek gözyaşı döktü.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi Merkez Camii’nde ikindi namazı sonrasında kılınacak cenaze namazının ardından Hürriyet Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecek. Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Sunucu-Ece-Erken-goz-yaslarina-boguldu-Keske-ben-olseydim/260154